Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Adrian Pajączkowski: To było nasze najlepsze spotkanie na Ludowym pt, 2012-10-27, 20:08

- Trudno mi wytłumaczyć, czemu nie możemy strzelić bramki z gry. Jeśli Marcin Lachowski nie strzeli, to mamy problem - przyznał po meczu z Turem, przekwalifikowany na prawego obrońcę Adrian Pajączkowski.
Adrian Pajączkowski: To było nasze najlepsze spotkanie na Ludowym

Adrian Pajączkowski:
- Przez cały mecz mieliśmy zdecydowaną przewagę. Myślę, że to było chyba nasze najlepsze spotkanie na Ludowym. Nasza dominacja była przygniatająca, niestety piłka nie chciała wpaść do siatki. Było sporo dobrych sytuacji, kilka stuprocentowych. Trudno mi to wytłumaczyć, czemu nie możemy strzelić bramki z gry. Dzisiejszy mecz rzeczywiście pokazał, że jeśli Marcin Lachowski nie strzeli bramki, to mamy problem. Szkoda, bo chcieliśmy dzisiaj doskoczyć do czołówki, a niestety nie udało się.

- To nie jest kwestia tego, czy na prawej stronie czuję się źle, czy dobrze. Na każdej pozycji staram się grać jak najlepiej. Trzeba walczyć, biegać i dawać zespołowi to, co ma się najlepszego. Tam gdzie mnie trenerzy ustawią, tam będę grał i na ten temat nie ma co nawet dyskutować.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-18, 16:00I liga: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 17:00BLK: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony