Wypowiedzi trenerów po meczu z Turem - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi trenerów po meczu z Turem kd, 2012-10-27, 20:03

- Zagłębie jest bardzo dobrym zespołem. Uważam, że ten zespół będzie walczył o awans do pierwszej ligi. - chwalił drużynę Zagłębia na konferencji pomeczowej trener gości Piotr Zajączkowski
Wypowiedzi trenerów po meczu z Turem

Piotr Zajączkowski (trener Tura):
- Warunki pogodowe były dzisiaj bardzo trudne. Cieszymy się, że obeszło się bez kontuzji, bo zespoły walczyły do końca, do ostatniej sekundy o wynik. Mogę powiedzieć, że szczęście było w dniu dzisiejszym przy zespole Turka. Zagłębie jest bardzo dobrym zespołem. Pokazało dzisiaj, że gra w piłkę, wykonuje bardzo dobrze stałe fragmenty gry i ma paru piłkarzy o poziomie pierwszoligowym. Uważam, że ten zespół będzie walczył o awans do pierwszej ligi.


Jerzy Wyrobek (trener Zagłębia):
- Gratuluję koledze zwycięstwa. Na pewno były trudne warunki do grania. Mieliśmy dużo sytuacji i trzeba pochwalić przeciwnika, że wychodził z nich obronną ręką. Szkoda że niestety nie wykorzystaliśmy tych sytuacji. Gramy dalej. Brakło przysłowiowego szczęścia, które mieliśmy w poprzednich spotkaniach, a dzisiaj nas opuściło. Graliśmy do końca, chcieliśmy to spotkanie co najmniej zremisować, ale taka jest piłka.

- Rafał Jankowski nie potrafi się odnaleźć, musimy poświęcić czas, aby jak najszybciej doszedł do siebie, co będzie dobre i dla niego i dla drużyny. Czekamy też na Tomka Szatana, żeby powrócił i liczymy, że w następnym spotkaniu już zagra.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • zagbak zagbak napisał(a) 29.10.2012 r, o godz. 12:30
    Nie powiem że nic się nie stało,bo nie ma ani jednego punktu.To jest jednak sport,a on rządzi się takimi prawami.Po prostu zdarza się i coś takiego.Ale jeszcze chcę coś dopowiedzieć-po porostu trzeba Tur-owską żabę zjeść i po wszystkim.Ani na moment nie wolno zarówno mnie jak i tym,którzy za Zagłębiem stoją MUREM zapomnieć o tym podstawowym sportowym prawie.Każdy ma prawo do porażki.Nie wolno do nikogo zgłaszać swoich pretensji,a jeżeli już coś,to oczekiwać na wyciągnięcie z tego dobrych wniosków.Wprawdzie bardzo wierzyłem w nasz sukces w tym meczu,lub za bardzo wierzyliśmy wszyscy,jednak nie mam zamiaru rwać włosów z głowy.Bo jeżeli o głowę chodzi-to proszę:głowa do góry.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony