Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Rafał Jankowski: Przy takiej publiczności gra się super kd, 2012-09-29, 23:15

- Potrzebne nam było dzisiaj zwycięstwo i doping kibiców, bo naprawdę przy takiej publiczności gra się super - pochwalił doping kibiców w dzisiejszym meczu Rafał Jankowski.
Rafał Jankowski: Przy takiej publiczności gra się super

(Na zdjęciu: Rafał Jankowski razem z bramkarzem ROW-u Danielem Kajzerem i obrońca Jakubem Steuerem przyglądają się jak piłka wpada do bramki i robi się 3:1)

Rafał Jankowski:

- Potrzebne nam było dzisiaj zwycięstwo i doping kibiców, bo naprawdę przy takiej publiczności gra się super. Cieszę się z bramki, bo ta bramka uspokoiła już grę i udało się jeszcze w końcówce strzelić czwartą. Widać, że ten Rybnik u siebie nam leży, bo rok temu wygraliśmy tutaj 4:0, dziś wygraliśmy 4:1. Cieszymy się z przełamania na własnym stadionie.

- Z gry do tej pory wyglądaliśmy do tej pory dobrze, brakowało nam zwycięstw, brakowało nam punktów. Przegraliśmy ostatnie mecze po 1:0, nie licząc tego meczu z Kluczborkiem, gdzie zremisowaliśmy 2:2. Podbiegnięcie do trenera po strzeleniu bramki to był gest od nas dla trenera. Chcemy, żeby był z nami, chcemy żeby tu pracował, bo ta współpraca układa się dobrze. On w tamtym roku pomógł nam się utrzymać i jesteśmy mu coś winni.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony