Tomasz Szatan: Atmosfera robi swoje - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Szatan: Atmosfera robi swoje pt, 2012-09-29, 23:00

Kibice byli dzisiaj dla nas dwunastym zawodnikiem. Atmosfera też robi swoje i dla nas to był niesamowity kop - powiedział po dzisiejszym meczu strzelec pierwszej z bramek dla Zagłębia Tomasz Szatan.
Tomasz Szatan: Atmosfera robi swoje

Tomasz Szatan:
- Podbiegnięcie do trenera Wyrobka było gestem solidarności z naszej strony. Tak krytyka, która spadła w dużej mierze na trenera była niesprawiedliwa. Przegraliśmy cztery spotkania po 0:1 i w tych spotkaniach mieliśmy tak zwane patelnie. To były sytuacje z dwóch, czy pięciu metrów i na pewno nie było żadnej winy trenera w tym, że ich nie wykorzystaliśmy. Dlatego w tym meczu chcieliśmy pokazać, że jesteśmy z nim i całym sztabem szkoleniowym.

- Dzisiaj udało się rozpocząć tak jak sobie założyliśmy. Strzeliliśmy pierwsi bramkę, także ten mecz nam się świetnie ułożył. Kibice byli dzisiaj dla nas dwunastym zawodnikiem. Światła, ta atmosfera. Było to widać na boisku. Atmosfera też robi swoje i dla nas to był niesamowity kop.

- Nie chcemy się tym zadowalać. Przegraliśmy cztery mecze po 1-0, dzisiaj wygraliśmy 4-1. Wolelibyśmy wygrać cztery po 1-0, a przegrać jeden 4-1. Nie będziemy na pewno popadać w zachwyt pomimo, że było bardzo wysokie zwycięstwo. Zdajemy sobie sprawę co powinniśmy robić, żeby nie tracić bramek i wygrywać dalej.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony