Maciej Gostomski: Wszystko mi dzisiaj wychodziło - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Maciej Gostomski: Wszystko mi dzisiaj wychodziło pt, 2012-09-19, 21:33

- Powrót do domu będzie wesoły, tym bardziej, że przed nami długa druga - nie krył radości bohater meczu Maciej Gostomski. W dużej mierze naszemu byłemu bramkarzowi Bytovia zawdzięcza kolejne zwycięstwo.
Maciej Gostomski: Wszystko mi dzisiaj wychodziło

Maciej Gostomski:
- Dla mnie osobiście był to powrót na stare śmieci. Miło było wrócić, tym bardziej, że wygraliśmy mecz. W Zagłębiu spędziłem w sumie dobry czas, szkoda że nie udało nam się wtedy awansować. Sporo czynników się na to złożyło. Były zmiany trenerów, zawirowania. Jeżeli chodzi o tamtą ekipę i kibiców, to wszystko było super. Mam nadzieję, że to wróci na Zagłębie, bo widzę, że nie wygląda to już tak dobrze. Dzisiaj powrót do domu będzie wesoły, tym bardziej, że przed nami długa droga. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się wywieźć z Sosnowca trzy punkty.

- Strzały Marcina Lachowskiego i Sławomira Jarczyka obroniłem instynktownie. Dobrze, że przy tym drugim strzale nie wyszedłem, tylko wyczekałem do końca. Wszystko mi dzisiaj wychodziło. W poprzednim, przegranym przez nas meczu mieliśmy pecha, dwie bramki były z kosmosu. Dzisiaj dopisało nam trochę szczęścia.

- Zagłębie zagrało agresywnie. My mamy taki styl, że zawsze staramy się wyczekać na początku, żeby nie stracić jakiejś głupiej bramki. Przeważnie jest tak, że później coś strzelimy i wtedy o my rozdajemy karty. Gdybyśmy się odkryli, to ten mecz różnie mógłby się ułożyć.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony