Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dawid Kudła: Zapewniam, że w następnym meczu zdobędziemy 3 punkty pt, 2012-09-08, 20:43

Po ostatnim meczu myślałem, że będzie lepiej i nie mam pojęcia, co się dzisiaj z nami stało – tak skomentował kolejną porażkę na Stadionie Ludowym bramkarz Zagłębia, Dawid Kudła.
Dawid Kudła: Zapewniam, że w następnym meczu zdobędziemy 3 punkty

Dawid Kudła:
- Nie czuję się żadnym bohaterem. Myślę, że cała drużyna zostawiła serce na boisku. Przy bramce piłka mnie trafiła i mieliśmy trochę pecha, że wpadła. Wydaje mi się, że zabrakło trochę asekuracji i później trzeba było gonić wynik. Przegraliśmy mecz, nie wiem z jakich powodów, bo wydaje mi się, że byliśmy lepsi. Calisia strzeliła jedną bramkę i wygrała ten mecz.

- Po ostatnim meczu myślałem, że będzie lepiej, a dzisiaj nie mam pojęcia co się z nami stało. Nie sądzę,żebym po tych meczach mógł się czuć pewnym numerem jeden w bramce. Mam dwóch konkurentów i rywalizacja cały czas trwa. Trener daje mi szansę i za to mu dziękuję. W następnym meczu będziemy się starali zdobyć trzy punkty i zapewniam, że je zdobędziemy


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony