Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Marcin Lachowski: Brak słów (pt), 2012-08-18, 21:22

- Materiał do analizy szeroki. Trzeba może zespołem wstrząsnąć, podjąć rozmowy jakieś, bo mnie jest brak słów - skomentował mecz z Rozwojem kapitan zespołu Marcin Lachowski.
Marcin Lachowski: Brak słów

Marcin Lachowski:
- Chyba to najsłabsze nasze spotkanie od wielu lat. Odkąd tutaj jestem to nie pamiętam takiego naszego występu, żebyśmy piłkarsko wypadli tak słabo jakościowo. Najlepiej niech państwo jako dziennikarze to ocenią na chłodno z boku, bo ja nie potrafię.

- Bramka ustawiła to spotkanie. Nie grało się łatwo w tej sytuacji i niestety nie podźwignęliśmy się z tej sytuacji. Potem druga bramka i trzecia kuriozalna, gdzie zderzamy się w polu karnym. Materiał do analizy szeroki. Trzeba może zespołem wstrząsnąć, podjąć rozmowy jakieś, bo mnie jest brak słów. To co zaprezentowaliśmy przejdzie do historii tego klubu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
  • zagbak zagbak napisał(a) 20.08.2012 r, o godz. 13:44
    Panie Marcinie,użył pan mocnych słów.Wy grać potraficie,bo pokazaliście nie jeden raz.Po prostu jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy czasem błędy.Nie wyszło,trudno,trzeba się \'otrzepać\'z tego i po prostu robić swoje,bo naprawdę to umiecie.Ja zobaczę to osobiście na meczu z Rypinem,gdzie oczywiście będę tak jak i na pozostałych,na których będę z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ.

  • jotpe1906 jotpe1906 napisał(a) 19.08.2012 r, o godz. 12:20
    Marcin, jesteś podporą tego zespołu. już siły nie te co kiedyś,to widać jak młodsi zawodnicy Cię wyprzedzają w wyścigu po piłke,ale masz wyobraźnie i potrafisz w decydujących momentach zachować zimną krew.ZAGŁĘBIE TO ZESPÓŁ Z OGROMNYMI TRADYCJAMI, GRAJĄC Z NASZYM HERBEM NA PIERSI OCZEKUJE SIĘ OD WAS MAKSYMALNEGO WYSIŁKU,JAK TAKI WIELKI ZESPÓŁ JAK ZAGŁEBIE MOŻE PRZEGRYWAĆ Z JAKIMŚ ROZWOJEM NA KTÓRY PRZYCHODZI GARSTA KIBICÓW?

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Sonda
Jaki był najlepszy wyjazd Zagłębiaków w 2018 roku?
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2018/2019

Przychodzą:
Martin Tóth (Spartak Trnava)
Lukáš Greššák (Spartak Trnava)
Giorgi Gabedawa (Czichura Saczchere)
Olaf Nowak (Zagłębie II Lubin)
Mateusz Możdżeń (Korona Kielce)
Tomasz Nawotka (MFK Zemplín Michalovce)
Giórgos Mýgas (Panetolikós)
Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)

Odchodzą:
Alexandre Cristóvão (?)
Junior Torunarigha (?)
Nuno Malheiro (?)
Adam Banasiak (?)
Callum Rzonca (?)
Giácomo Mello (?)
Dejan Vokić (?)
Adam Kokoszka (?)

 


 

Rozkład jazdy kibica 2019-01-20, 14:30Arena Cup: NK Inter Zaprešić - Zagłębie Sosnowiec 2019-01-23, 11:00Arena Cup: FK Žarkovo Belgrad - Zagłębie Sosnowiec 2019-02-09, 15:30Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 2019-02-16, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony