Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Marcin Lachowski: Brak słów (pt), 2012-08-18, 21:22

- Materiał do analizy szeroki. Trzeba może zespołem wstrząsnąć, podjąć rozmowy jakieś, bo mnie jest brak słów - skomentował mecz z Rozwojem kapitan zespołu Marcin Lachowski.
Marcin Lachowski: Brak słów

Marcin Lachowski:
- Chyba to najsłabsze nasze spotkanie od wielu lat. Odkąd tutaj jestem to nie pamiętam takiego naszego występu, żebyśmy piłkarsko wypadli tak słabo jakościowo. Najlepiej niech państwo jako dziennikarze to ocenią na chłodno z boku, bo ja nie potrafię.

- Bramka ustawiła to spotkanie. Nie grało się łatwo w tej sytuacji i niestety nie podźwignęliśmy się z tej sytuacji. Potem druga bramka i trzecia kuriozalna, gdzie zderzamy się w polu karnym. Materiał do analizy szeroki. Trzeba może zespołem wstrząsnąć, podjąć rozmowy jakieś, bo mnie jest brak słów. To co zaprezentowaliśmy przejdzie do historii tego klubu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
  • zagbak zagbak napisał(a) 20.08.2012 r, o godz. 13:44
    Panie Marcinie,użył pan mocnych słów.Wy grać potraficie,bo pokazaliście nie jeden raz.Po prostu jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy czasem błędy.Nie wyszło,trudno,trzeba się \'otrzepać\'z tego i po prostu robić swoje,bo naprawdę to umiecie.Ja zobaczę to osobiście na meczu z Rypinem,gdzie oczywiście będę tak jak i na pozostałych,na których będę z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ.

  • jotpe1906 jotpe1906 napisał(a) 19.08.2012 r, o godz. 12:20
    Marcin, jesteś podporą tego zespołu. już siły nie te co kiedyś,to widać jak młodsi zawodnicy Cię wyprzedzają w wyścigu po piłke,ale masz wyobraźnie i potrafisz w decydujących momentach zachować zimną krew.ZAGŁĘBIE TO ZESPÓŁ Z OGROMNYMI TRADYCJAMI, GRAJĄC Z NASZYM HERBEM NA PIERSI OCZEKUJE SIĘ OD WAS MAKSYMALNEGO WYSIŁKU,JAK TAKI WIELKI ZESPÓŁ JAK ZAGŁEBIE MOŻE PRZEGRYWAĆ Z JAKIMŚ ROZWOJEM NA KTÓRY PRZYCHODZI GARSTA KIBICÓW?

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Patrik Mráz   (Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-10-20, 15:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-10-21, 17:00PHL: Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2018-10-29, 18:00Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-05, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2018-11-10, 15:30Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony