Tomasz Szatan: Marzyłem, żeby strzelić bramkę - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Szatan: Marzyłem, żeby strzelić bramkę kd, 2012-08-04, 20:00

Cały tydzień myślałem o tym, żeby strzelić bramkę. Cieszę się, że te marzenia i myśli się ziściły – powiedział po meczu Tomasz Szatan, strzelec zwycięskiej bramki dla Zagłębia w meczu z Chojniczanką.
Tomasz Szatan: Marzyłem, żeby strzelić bramkę

Tomasz Szatan:
- Nigdy nie miałem problemu ze zwinnością, i chyba trochę z tego wyniknął taki strzał. Marzyła mi się bramką jak wchodziłem. Cały tydzień myślałem o tym, żeby strzelić bramkę. Tak się zdarzyło, że zagrałem króciutko. Nie spodziewałem się, że tak mało będę grał, ale tak wyszło. Cieszę się, że te marzenia i myśli, się ziściły.

- Zazwyczaj tak bywa z pierwszymi meczami, że jest to takie badanie się nawzajem. Nikt nie chce na początku stracić punktów, a zwłaszcza my, grając u siebie. Trenerzy dali takie założenia, żeby grać bardzo cierpliwie dzisiaj, żeby się nie napalać, trzymać „zero z tyłu", a na pewno coś wpadnie. Akurat udało się, i tak wyszło.

- Chyba pierwszy raz od dłuższego czasu odbyło się bez rewolucji w składzie. W Zagłębiu tak bywa, że co rundę są rewolucje. Wiedzieliśmy, że w Chojniczance takie coś nastąpiło. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie będą najlepiej wyglądać z racji tego, że ciężko jest zgrać całkiem nowy zespół w tak krótkim okresie i to pokazał dzisiejszy mecz, w którym niczego wielkiego nie zaprezentowali.

- Zawsze jak są stałe fragmenty, to każdy się nastawia, żeby je dobrze wykonywać, i dzisiaj bardzo dużo bramek pada ze stałych fragmentów. Nie wiem, czy się na to wyjątkowo jakoś nastawialiśmy. Dzisiaj po prostu tak wyszło. Staramy się grać skrzydłami. W takim systemie jakim gramy, to skrzydłowi to jest coś bardzo istotnego. Inaczej nie da się grać w systemie 4-4-2 ze skrzydłowymi, tylko bokami.

- Czy wywalczę sobie tą bramką miejsce w pierwszej jedenastce? Trudne pytanie. O to proszę pytać trenerów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony