Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi zawodników po meczu z Turem pt, 2012-05-19, 20:37

O komentarz po wygranym meczu z Turem Turek poprosiliśmy strzelców bramek dla Zagłębia: Wojciecha Białka, Rafała Jankowskiego oraz Marcina Lachowskiego. Zapraszamy do lektury.
Wypowiedzi zawodników po meczu z Turem

(Na zdjęciu: Wojciech Białek po zdobyciu bramki na 3:1)

Rafał Jankowski:

- To był bardzo nerwowy mecz. W pierwszej połowie sami na siebie krzyczeliśmy, może nawet troszeczkę za dużo. Najważniejsze, że w pierwszej połowie strzeliliśmy bramkę, Marcin Lachowski dał nam prowadzenie. W drugiej połowie graliśmy już spokojniej. Po drugiej bramce wydawało się, że wszystko jest pod naszą kontrolą, niestety straciliśmy gola i zrobiło się nerwowo. Na szczęście wpadła trzecia bramka i mamy bardzo ważne trzy punkty.

- Została jeszcze jedna kolejka, więc nie mogę być pewien zdobycia tytułu króla strzelców. Najważniejsze, że cel został osiągnięty i się utrzymaliśmy, bo nie wierzę, żeby Wisła Płock wygrała w Szczecinie. Kontrakt mam do czerwca. Co dalej? Prezes powiedział, że jeśli wygramy w dzisiejszym meczu, to mam się stawić na górze, więc zobaczymy.

Wojciech Białek:
- Jak mówi Marcin Lachowski, warto zostawać po treningach i ćwiczyć stałe fragmenty gry. Dawno nie strzeliłem bramki, ostatnią chyba z trzy lata temu. Co prawda udało się w Tychach, ale nie uznał jej sędzia. Dobrze, że dzisiaj wpadła, bo Tur zaczął się rozkręcać, a my troszkę opadliśmy z sił.

- Prawda jest taka, że my w ostatnich siedmiu meczach zrobiliśmy co w naszej mocy. Był taki moment, że tutaj na trybunach zostało może sto osób, które w nas wierzyły. Wiemy co się wtedy działo, wiemy jaka była atmosfera wokół klubu, byliśmy na ostatnim miejscu i przegrywaliśmy mecz za meczem. To dzisiejsze zwycięstwo chciałbym zadedykować tym, którzy czasami są niedoceniani, bo siedzą na trybunie krytej, ale pokazali, że wiara przetrwała i byli z klubem na dobre i na złe. To przede wszystkim dla nich dzisiaj graliśmy.

Marcin Lachowski:
- Cieszę się, że w tych kluczowych momentach z Chojniczanką, z Kluczborkiem i dzisiaj strzeliłem bramki. Tych bramek może nie jest dużo, ale same ważne. Cieszę się bo ci kibice i to miasto potrzebuje Zagłębia, Zagłębie potrzebuje tych ludzi. Ja się z tego bardzo cieszę i oby tak dalej.


 • Podziel się tą informacją:
Komentarze (3)
 • dami325 dami325 napisał(a) 20.05.2012 r, o godz. 18:25

  jankes myśle że twój sen powoli się spełnia bo wisła płock przegrywa z pogonią ! a gieksa z piastem już 2:0
  zyj tym co pragniesz
 • setuar setuar napisał(a) 20.05.2012 r, o godz. 00:38
  Pamiętam te magiczne chwile kiedy Tato zabierał mnie na mecz, ten zapach fajek i słonecznika i ten wielki stadion, teraz na Ludowy zabieram swojego syna. Mam nadzieję, że tak jak i ja, nie będzie kalkulował i że pomimo tego że mieszkamy poza Sosnowcem pozostanie wierny Zagłębiu. Dla mnie nie ma znaczenia czy na meczu jest 100 czy 1000 osób. Dzisiejszy dzień też zapamiętam, będę z Wami zawsze. Tak było i będzie bo Ludowy jest moim drugim domem. Pozdrawiam nielicznych którzy wytrwali!

 • zagbak zagbak napisał(a) 19.05.2012 r, o godz. 21:32
  Mówią,że co napiszesz,tego i toporem nie wyrąbiesz,a ja teraz,podobnie jak nasz najlepszy strzelec piszę otwarcie:moje Zagłębie nie spadnie z II ligi.A dlaczego?
  Jeżeli ktoś na prawdę tego nie wie,to odpowiem: już sama
  płyta boiska, do III ligi się nie nadaje,a cóż dopiero Ci co po niej biegają.Brraaawwwooo!!! Wiara czyni cuda!


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Sonda
Kto ponosi największą odpowiedzialność za kolejny przegrany przez Zagłębie sezon?
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
17 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
4 - Filip Karbowy, Patryk Małecki
3 - Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio, samobójcze (Mariusz Magiera, Bełchatów; Michał Sacharuk, Chojniczanka)
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Mateusz Szwed
3 -
Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
6 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Patryk Małecki
4 - Tomasz Hołota,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka, Quentin Seedorf,
2 - Rubio,  Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek,  Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Mularczyk, Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-08-15Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony