Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Chojniczanką kd, 2012-04-28, 20:23

Zapraszamy do lektury wypowiedzi trenerów Mirosława Hajdy oraz Jerzego Wyrobka, na konferencji prasowej po dzisiejszym zwycięskim meczu Zagłębia z Chojniczanką Chojnice.
Konferencja prasowa po meczu z Chojniczanką

Jerzy Wyrobek (Zagłębie): - Gramy dalej. Cieszymy się z tego bardzo cennego zwycięstwa, bo pozwoli nam to utrzymać status quo. Zobaczymy jak to będzie wyglądać po tej kolejce.


- Przy tej temperaturze, to na pewno było to dobre spotkanie. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji. Do tej pory takich sytuacji jeszcze nie mieliśmy, szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy, ale wszystko dobre, co się dobrze kończy.


- W dwóch spotkaniach mieliśmy bodajże dziesięć „stówek", ale nie udało nam się strzelić. Będziemy nad tym usilnie pracować, bo taka jest potrzeba, i oby w następnych spotkaniach nam to wychodziło. Na pewno każdy ma prawo mieć taką blokadę strzelecką jak Rafał Jankowski, i na pewno poświęcimy mu w tym tygodniu troszeczkę czasu. Myślę, że dojdzie do siebie i będzie nam jeszcze pomocny. Teraz będą mecze zespołów, które są bezpośrednio zainteresowane spadkiem, i oby do tego czasu powróciła skuteczność.


Mirosław Hajdo (Chojniczanka): - Zasłużone zwycięstwo Zagłębia, szczególnie w pierwszej połowie, kiedy miało kilka doskonałych sytuacji do zdobycia bramki. Nie uważam natomiast, że sędzia podjął słuszne decyzje przy wyrzuceniu dwóch zawodników z boiska. Trudno nam się później grało w dziewięciu przeciwko jedenastce Zagłębia, która dążyła za wszelką cenę do zmiany wyniku.


- Co do oceny samego spotkania, to na pewno był to duży horror, bo nie można odmówić chłopakom chęci zwycięstwa. Natomiast chcę podkreślić, że wygrał zespół lepszy w dzisiejszym spotkaniu. Byliśmy o tempo wolniejsi, byliśmy też mniej zdeterminowani. Być może myśleliśmy, że będzie pięknie, ładnie i przyjemnie, że przyjedziemy do zespołu, który jest dużo niżej od nas w tabeli i będziemy mieli lekki trening w postaci meczu. Tak się nie stało, i to jest kolejny przykład na to, że każdy mecz powinniśmy zagrać z determinacją taką, z jaką zagrało dzisiaj Zagłębie, bo możemy mieć dużo nazwisk w zespole, dużo doświadczonych zawodników, ale do tego wszystkiego trzeba dołożyć „jaja". Dziś determinacją przebiło nas Zagłębie.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony