Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi trenerów po meczu Zagłębie - Miedź kd, 2012-04-18, 20:05

Zapraszamy do lektury wypowiedzi trenerów na konferencji prasowej po zwycięskim meczu Zagłębia z Miedzią Legnica.
Wypowiedzi trenerów po meczu Zagłębie - Miedź

(Na zdjęciu: Jerzy Wyrobek i Bogusław Baniak na pomeczowej konferencji)

Jerzy Wyrobek (trener Zagłębia):
- Wiedzieliśmy kto do nas przyjeżdża. Miedź Legnica jest poukładana. Wiedzą o co grają, i co chcą grać. Opracowaliśmy taktykę, która zdała egzamin. Dzisiaj opatrzność była z nami. W miarę możliwości staraliśmy się grać z kontry i czekać na błąd przeciwnika, co się udało. Dzisiaj dzięki bramce, zaangażowaniu i woli walki dotrwaliśmy do końca i cieszymy się z tych trzech punktów, które dają nam jeszcze nadzieję.


Bogusław Baniak (trener Miedzi): - Gratuluję zwycięstwa. Jeden stały fragment grania w pierwszej, a potem w drugiej połowie zdominowaliśmy Zagłębie, które grało bardzo ambitnie, co wystarczyło, żeby wybronić wynik 1-0. Dzisiaj szczęście uśmiechnęło się do trenera Wyrobka. Wierzę w to, że tak ambitny zespół z Sosnowca utrzyma się w II lidze. Okazuje się, że w tej lidze wszyscy z wszystkimi mogą wygrać. Szkoda tylko, że tak ambitnych chłopaków w Sosnowcu przychodzi oglądać tak mało ludzi.


- Co do mojego zespołu to muszę zrobić bardzo szybką analizę, bo w sobotę jest następny mecz. W drugiej połowie kiedy dokonaliśmy zmian zespół ruszył i objął ogromną przewagę. Szkoda tylko, że nie wykorzystaliśmy tych sytuacji, które stworzyliśmy. Myślę, że gdybyśmy strzelili temu ambitnemu zespołowi Zagłębia bramkę na 1-1 w początkowej fazie drugiej połowy to może by się wynik inaczej układał. Ja miałem relację, że Zagłębie przyjmie taką taktykę i gratuluję Jurkowi, że w meczu u siebie wycofał się i grał z kontry. Zadecydowała jedna akcja w początkowej fazie meczu i gapiostwo naszych zawodników po stałym fragmencie grania. Jeszcze raz gratuluję trenerowi Wyrobkowi zwycięstwa.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
11 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Dawid Ryndak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-06-07, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2020-06-13, 17:40GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-17, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2020-06-20, 17:40GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-28Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony