Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Komentarze po meczu w Bytowie JP, 2012-04-14, 19:25

Spotkanie z Bytovią skomentowali dwaj zawodnicy Zagłębia - strzelec jedynej bramki dla sosnowiczan Rafał Jankowski oraz kapitan drużyny Marcin Lachowski.
Komentarze po meczu w Bytowie

(Na zdjęciu: strzelec bramki Rafał Jankowski w objęciach Marcina Lachowskiego i innych kolegów z zespołu)

Rafał Jankowski:

- Straciliśmy dzisiaj dwa punkty, na pewno nie zyskaliśmy jednego. Ciężko cokolwiek powiedzieć. Znowu tracimy bramkę po stałym fragmencie gry. Musimy to sami zobaczyć na video jak to wyglądało, kto krył tego zawodnika, bo piłka przeszła Marcina Lachowskiego, ale powinna być jeszcze asekuracja, ktoś powinien pokryć zawodnika. Tracimy głupią bramkę i tracimy dwa pukty. W pierwszej połowie Bytovia grała tylko długimi punktami. My nastawiliśmy się na kontrę. Udało się nam strzelić bramkę, ale znowu tracimy gola i nie odrabiamy strat.

Marcin Lachowski:
- Brzydko mówiąc, jestem zagotowany. Gramy mecz, prowadzimy, ale cieszymy się krótko. W tej lidze jak się strzela jedną bramkę w 70. minucie, to trzeba taki mecz wygrać, a nie zaraz stracić gola. Musimy przeanalizować tę straconą bramkę, bo w naszym wykonaniu obrona przy stałych fragmentach gry to jest koszmar. To jest największe zagrożenie dla nas. Coś z tym musimy zrobić. Na pewno broni nie składamy. Zdobywamy punkty z liderem, wiceliderem, drużyną z czwartego miejsca, a mamy problemy, żeby wygrywać u siebie. Mamy jeszcze dziewięć spotkań i będziemy walczyć. Na pewno nie rezygnujemy z walki o utrzymanie.


Galeria Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • dzikizip1000 dzikizip1000 napisał(a) 14.04.2012 r, o godz. 21:03
    No to k..wa do roboty i wygrajcie coś w końcu,bo ręce opadają.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony