Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Komentarze po meczu w Rybniku JP, 2011-11-13, 15:34

Po meczu w Rybniku o komentarz poprosiliśmy strzelców obu bramek dla Zagłębia - Rafała Jankowskiego i Patryka Stefańskiego, który niewykluczone, że zagrał dziś po raz ostatni w naszym zespole.
Komentarze po meczu w Rybniku

(Na zdjęciu: Rafał Jankowski w pojedynku biegowym z obrońcą gospodarzy Januszem Wrześniakiem)

Rafał Jankowski:

- Ciężko cokolwiek powiedzieć. Strzelamy bramkę na 1:0, a za chwilę głupia bramka na 1:1, kiedy ustawiamy mur i mówimy sobie, żeby stać do końca, bo widzimy, że będą grali krótko. Ktoś się uchylił, piłka przechodzi, tracimy bramkę.

- Później rzut karny, odrabiamy na 2:2, a potem znowu tracimy bramkę. Nie wiem, czy tam nie było spalonego, ale nie chcę też mówić, bo byłem daleko od tego. Nie wiem, czego nam brakuje. Chyba wszystkiego po trochę. Skuteczności, konsekwencji w obronie i w pomocy.

- Aleks dzisiaj bronił bardzo dobrze i obronił nam kilka sytuacji, ale my wszyscy zawiedliśmy w 93. minucie, kiedy nie pokryliśmy zawodnika gospodarzy i niestety przegraliśmy kolejny mecz.

- Rzut karny wykorzystałem na raty. Ważne, że wpadło do bramki, ale oby więcej już takich nerwówek nie było.

Patryk Stefański:
- To był mecz o sześć punktów, dzięki któremu mogliśmy mieć bilans punktowy lepszy od ROW-u. Teraz robi się coraz bardziej nieciekawie, bo przegraliśmy bezpośredni mecz z rywalem o utrzymanie.

- Jeśli chodzi o rzut karny, to ciężko powiedzieć. Wytrąciłem rywala z rytmu biegu, tam nie było jakiegoś faulu, zwłaszcza na żółtą kartkę. Nie wiem też, czy było to w polu karnym. Musiałbym zobaczyć to na powtórce.

- Wiedziałem, że bramkarz ROW-u popełnia błędy przy górnych piłkach. Światło mu dosyć mocno świeciło w oczy. Piłka szła pod samą poprzeczkę, on ją dotknął, poszła po poprzeczce i udało mi się ją dobić.

- Czy to był mój ostatni mecz w Zagłębiu (z powodu kartek Patryk Stefański będzie pauzował w Kaliszu - przyp. red)? Mam wypożyczenie do końca grudnia i ciężko powiedzieć, gdzie będę grał wiosną. Jakichś konkretnych tematów nie mam, żeby gdzieś odejść dlatego nie chcę nic na ten temat mówić, bo sam nie wiem.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
15 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed, samobójcza (Mariusz Magiera, Bełchatów)

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Mateusz Szwed
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 -
Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
4 -  Patryk Małecki,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz,  Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2 - Quentin Seedorf, Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-07-10, 20:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 2020-07-14, 17:00Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2020-07-17, 17:40Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2020-07-25, 17:40Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony