Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi zawodników po meczu w Żaganiu md / jp, 2011-10-01, 19:53

O komentarz po meczu w Żaganiu poprosiliśmy Adriana Marka, Adama Mójtę, strzelca bramki dla Zagłębia Patryka Stefańskiego oraz dwóch byłych graczy Zagłębia występujących obecnie w drużynie z Żagania: Radosława Flejterskiego i Grzegorza Dorobka.
Wypowiedzi zawodników po meczu w Żaganiu

(Na zdjęciu: Patryk Stefański w pojedynku z obrońcą Czarnych Filipe)

Adrian Marek (Zagłębie):

- Mecz był ciężki, ale do wygrania. Strzeliliśmy pierwszą bramkę w 2. minucie, mecz się dobrze dla nas ułożył, lecz potem szybko straciliśmy bramkę na 1:1. W drugiej połowie nie byliśmy gorsi, ale generalnie był to taki mecz na remis. W drugiej połowie nastawiliśmy się na grę z kontry, ale nic z tego nie wyszło. Skończyło się 1:1 i cieszymy się z tego punktu.

Adam Mójta (Zagłębie):
- Na pewno nie jesteśmy zadowoleni ze swojej gry, ani z wyniku. Wiadomo, że każdy punkt się liczy, ale nie przyjechaliśmy tu po remis, tylko po 3 punkty. Po przebiegu meczu, powinniśmy się jednak cieszyć z tego punktu. Gram na takiej pozycji jak mnie trener wystawi, chociaż nominalnie jestem lewym obrońcą. Udało się asystować przy bramce podobnie jak w pierwszym meczu, a potem miałem coraz ciężej, bo miałem mało piłek.

Patryk Stefański (Zagłębie):
- W sytuacji, w której padła bramka piłka została wybita, przyjął ją Adam Mójta, widziałem, że obrońcy chcąc skrócić pole gry wychodzą do przodu, a Adam zauważył, że będę się mijał z obrońcami dograł dobrą piłkę i uderzyłem na bramkę.

- Bardzo szybko po objęciu prowadzenia straciliśmy bramkę i później nie układało się to tak jakbyśmy chcieli. Trudno powiedzieć co jest tego przyczyną, bo biegamy, staramy się. Najprościej chyba jest powiedzieć, że nie gramy piłką, za mało staramy się rozgrywać, konstruować akcje.

- W trzech ostatnich meczach byliśmy na prowadzeniu i za każdym razem kończyło się, albo przegraną, albo remisami. Dzisiaj byliśmy nastawieni na zwycięstwo tak jak zawsze, ale z takim rywalem jak Żagań, który jest w tabeli tuż przed nami musimy wygrywać, co tym razem nam się nie udało.

Radosław Flejterski (Czarni Żagań):
- Uważam, że było to niezłe spotkanie. Powinniśmy wygrać ten mecz. Mieliśmy więcej sytuacji, aczkolwiek w pierwszej połówce mieliśmy trochę szczęścia po strzale w poprzeczkę. Trochę przespaliśmy początek tego meczu. W drugiej połowie mieliśmy przewagę, nie wykorzystaliśmy dwóch doskonałych sytuacji. Po dwóch wysokich porażkach był to dla nas „mecz o 6 punktów". Trzeba przyjąć ten punkt z pokorą. Gramy dalej, mamy jeszcze kilka meczów do końca rundy i musimy zacząć wygrywać.

Grzegorz Dorobek (Czarni Żagań):
- Przedostania drużyna grała z ostatnią. Chcieliśmy się trochę odbić od dna tabeli, co nam mogło dać tylko zwycięstwo, ale niestety nie udało się. Szybko stracona bramka na początku, na szczęście szybko odrobiona. Były sytuacje w drugiej połowie, myślę, że byliśmy lepszą drużyną i powinniśmy coś z tych sytuacji podbramkowych strzelić. Niestety nie udało się, ale myślę, że coś drgnęło w tym naszym graniu i będzie tylko lepiej. Pozostaje spory niedosyt, aczkolwiek po tych ostatnich porażkach to powinniśmy być z dzisiejszego wyniku zadowoleni.


Galeria Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec
Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec
Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec
Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
15 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed, samobójcza (Mariusz Magiera, Bełchatów)

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Mateusz Szwed
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 -
Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
4 -  Patryk Małecki,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz,  Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2 - Quentin Seedorf, Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-07-10, 20:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 2020-07-14, 17:00Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2020-07-17, 17:40Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2020-07-25, 17:40Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony