Komentarze po meczu z Calisią - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Komentarze po meczu z Calisią JP, 2011-08-06, 20:09

Mecz z Calisią skomentowali Tomasz Szatan i Patryk Stefański. Strzelec jedynej bramki dla Zagłębia przyznał, że wypadliśmy dzisiaj blado, a Stefański dodał, że zabrakło składnych akcji, ale nie zabrakło zaangażowania.
Komentarze po meczu z Calisią

(Na zdjęciu: Po zdobytej bramce Tomaszowi Szatanowi gratulują Patryk Stefański i Dawid Ryndak, a z tyłu cieszy się Sławomir Jarczyk)

Tomasz Szatan:

- Ciężko na gorąco mówić dlaczego przegraliśmy. Na pewno trener nam zrobi podsumowanie. Każdy widział, że dzisiaj wyglądaliśmy blado. Ostatnim meczem daliśmy kibicom i sobie dużo nadziei. Dzisiejszy mecz pokazał, że jesteśmy na początku swojej drogi i nie będzie tak łatwo, żeby z każdym wygrywać po 4:0.

- Czeka nas ogrom pracy, trzeba się wziąć do pracy. Im szybciej sobie zdamy z tego sprawę, tym szybciej staniemy się drużyną konkurencyjną.

- Mogę powiedzieć za siebie, że na pewno nie byliśmy zbyt pewnie siebie po zwycięstwie z ROW-em Rybnik. Do każdego meczu podchodzimy w ten sam sposób, ale mam świadomość tego, jak młodzi jesteśmy. Średnia wieku w tym zespole wynosi 22 lata. Jesteśmy młodymi ludźmi, raz jest tak, raz tak. Są duże wahania i dzisiaj się to pokazało.

Patryk Stefański:


- Można powiedzieć, że dzisiaj spadliśmy z nieba do piekła. Wychodzimy na prowadzenie po świetnej akcji, po świetnym strzale. Później brak koncentracji. Głupia bramka, ograli nas przy rzucie rożnym. W drugiej połowie, gdy lekko było widać naszą przewagę, nagle tracimy bramkę. Szczerze powiem, że nawet nie widziałem tej sytuacji. Widziałem tylko końcówkę, więc mogę się tylko domyślać, że tam był bardzo duży błąd naszego zawodnika.

- Wydaje mi się, że dzisiaj graliśmy nieco inaczej i z "Jankesem" już nam się tak dobrze nie współpracowało, gdyż próbowaliśmy inaczej rozgrywać akcje i one się tak nie zazębiały.

- Byliśmy przestrzegani przed Calisią, przed stałymi fragmentami gry i o tym, że będą kombinowali przy rzutach rożnych. Przysnęliśmy, pokarali nas i straciliśmy bramkę.

- W kolejnych meczach będziemy starali się grać swoje. To, co pokazaliśmy z ROW-em Rybnik. Fajne akcje, zaangażowanie. Wydaje mi się, że dzisiaj zaangażowania nie zabrakło, ale składnych akcji zabrakło. Pokazaliśmy w meczu z ROW-em, że stać nas na taką grę. Calisia być może była bardziej zdeterminowana, mocniej grającym fizycznie i przerywali nasze ataki.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (3)
  • 1010536 1010536 napisał(a) 06.08.2011 r, o godz. 20:41
    ALE I TAK BĘDĘ CHODZIŁ NA 2 LIGĘ A NIE NA B KLASĘ

  • 1010536 1010536 napisał(a) 06.08.2011 r, o godz. 20:40

    NOWE KOSZULKI IM NIE POMOGŁY :(
  • 1010536 1010536 napisał(a) 06.08.2011 r, o godz. 20:38
    DAWAĆ TEGO CO KRZYCZAŁ MOJA MOJA MOJA NA 1-2


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony