Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Pomeczowe wypowiedzi z Torunia (pt), JP, 2011-07-23, 20:04 źródło: własne

Marcin Lachowski: -Mieliśmy trzy takie sytuacje w II połowie, że nawet w dziesiątkę mogliśmy ten mecz wygrać. Nie wiem, z czego wynikało to, że w dziesięciu graliśmy lepiej niż w jedenastu. Być może ze zmian w ustawieniu.
Pomeczowe wypowiedzi z Torunia

- Straciliśmy kuriozalne bramki w pierwszej połowie. Z przebiegu meczu wyglądało to tak, że byliśmy zdecydowanie lepsi grając w dziesięciu. Nie mówię o 90. minucie, kiedy oni mieli dobre sytuacje, ale z przebiegu drugiej połowy byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą od Elany.

- Druga połowa daje powody do optymizmu, bo graliśmy naprawdę fajnie. Akcje się zazębiały, szkoda, że nie udało się trafić, bo kapitalne sytuacje mieli Stefański i Bernaś.

Tomasz Łuczywek: - Kontuzję odniosłem zupełnie przypadkowo. Chciałem zastawić piłkę i zawodnik wpadł w moje kolano. Poczułem, że coś strzeliło w kolanie. Próbowałem jeszcze wejść na minutę, sprawdzić, czy dam radę, ale kolano było na tyle luźne, że musiałem zgłosić trenerowi zmianę. Teraz czeka mnie wizyta w szpitalu. Będzie trzeba sprawdzić, czy to łękotka, czy więzadło krzyżowe, ale mam nadzieję, że to nic poważnego.

- Na pewno jechaliśmy do Torunia długo, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że słaba pierwsza połowa nie była wynikiem podróży. To jest jednak trzecia liga i trzeba być świadomym tego, że przy takich wyjazdach trzeba wyjść na boisko i dawać z siebie wszystko.

- W drugiej połowie wyglądało to już lepiej. Była wola walki, weszło kilku młodych, świeżych chłopaków i pokazali, że warto na nich stawiać. Trener na pewno przeanalizuje to spotkanie i wyciągnie wnioski, a my musimy patrzeć do przodu. Teraz gramy trzy mecze u siebie i musimy się do nich dobrze przygotować.

Michał Grunt: - Byłem faulowany z boku "szesnastki". Mateusz Sroka dobrze dośrodkował i udało mi się szczupakiem zdobyć bramkę, ale na pewno nie mogę być w pełni zadowolony z tej bramki, bo ona nam nic nie dała. Pierwszą połowę rozegraliśmy w słabym stylu, a w drugiej części meczu gra bardziej się kleiła. Zabrakło czasu i szkoda tych zmarnowanych sytuacji.

- Ja się cieszę z tej bramki, bo mogłem się zrehabilitować za samobójcze trafienie w Pucharze Polski, ale szczerze mówiąc to może być tylko taka mała satysfakcja, bo niestety wracamy bez punktów.

Patryk Stefański: - W drugiej połowie miałem kapitalną sytuację do zdobycia bramki. Dobrze skleiłem sobie piłkę i nie wiem, czemu próbowałem uderzać zewnętrzną stroną stopy. Normalnie takie sytuacje wykańczam zawsze stroną wewnętrzną.

- Grając w dziesięciu dostaliśmy takiej determinacji, że można powiedzieć, że chcieliśmy zagryźć rywala. Naprawdę to nieźle wyglądało, zapieprzaliśmy tak, jakbyśmy grali w trzynastu. Szkoda, że nic wcześniej nie wpadło, bo grając w dziesięciu stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
15 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed, samobójcza (Mariusz Magiera, Bełchatów)

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Mateusz Szwed
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 -
Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
4 -  Patryk Małecki,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz,  Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2 - Quentin Seedorf, Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-07-10, 20:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 2020-07-14, 17:00Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2020-07-17, 17:40Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2020-07-25, 17:40Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony