Wypowiedzi po meczu w Gdyni - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi po meczu w Gdyni pk / kd, 2011-06-05, 16:42

Zapraszamy do lektury pomeczowych wypowiedzi. O komentarz poprosiliśmy trenera Leszka Ojrzyńskiego oraz Marcina Lachowskiego.

Leszek Ojrzyński: - Wiedzieliśmy, i przestrzegaliśmy chłopaków, że gdynianie mają bardzo groźnie wyrzuty z autu, przede wszystkim Króla oraz bardzo dobrze bije u nich rzuty rożne i rzuty wolne Lemanek, który nawet bezpośrednio z rzutu rożnego strzelał bramki. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów, przy rzucie rożnym nie pokryliśmy, zawodnik tylko dołożył nogę i ta jedna bramka wystarczyła do tego żeby zdobyć komplet punktów. Mówiliśmy sobie jeszcze w przerwie, że kto strzeli bramkę praktycznie ten mecz wygra, bo wiemy, jaka jest pogoda, wiemy też, jakie jest boisko, że jak się strzeli bramkę zagęści środek i szyki obronne to wtedy jest bardzo, bardzo ciężko. Mieliśmy swoje szanse, znowu pachniało bramką w doliczonym czasie gry, ale nie ma na to patentu i dzisiaj się to nie udało tak jak bywało w poprzednich meczach.

- Na pewno warunki były dla obu zespołów takie same i nie ma co marudzić. Mieliśmy kilka sytuacji, w tym dwa stałe fragmenty dobrze wykonane, gdzie zabrakło nam zbicia piłki i bramkarz sobie spokojnie tę piłkę złapał.

- Przyjechaliśmy, żeby się tu dobrze zaprezentować i wygrać, a teraz musimy przełknąć tę porażkę i smutni wracać do Sosnowca.

- Na pewno mecz się mógł podobać, bo wiemy jaka jest aura, jak to boisko daje we znaki i dwie drużyny kilka sytuacji sobie stworzyły. Szkoda, że to nie my wyszliśmy zwycięsko z tej konfrontacji.

Marcin Lachowski: - Ciężko jest podsumować ten mecz. Zagraliśmy bardzo słabo i sam nie wiem jak się do tego odnieść. Myślę, że warunki atmosferyczne nie miały wpływu na naszą grę. Zresztą dla przeciwnika były takie same. To, że mecz był rozgrywany na sztucznej murawie też nie miało wpływu na naszą grę, bo w Sosnowcu często trenujemy na sztucznej murawie.

- Już kiedyś powiedziałem, że w tym zespole coś jest. Dalej twierdzę, że zespół ma charakter. Oczywiście brakuje nam kilku graczy, bo te nasze mecze nie wyglądają jakościowo najlepiej. Trzeba się zastanowić. Trzeba podnosić umiejętności tego zespołu, bo żaden zespół jak się nie rozwija to stoi w miejscu, albo wręcz się cofa. Zagłębia też to nie ominie teraz. Zobaczymy, co trenerzy, sztab i włodarze z tym zrobią.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony