Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Ranny kibic nie został trafiony kulą snajpera. , 2003-05-11, 16:00

null
Jak poinformowała na swojej internetowej stronie Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, kibic, o którym mówiło się, iż rzekomo zmarł na skutek ran odniesionych po postrzeleniu bronią gładkolufową, w rzeczywistości, będąc pod wpływem alkoholu upadł i uderzył głową o chodnik. 25-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej przebywa obecnie w szpitalu i zdaniem lekarzy jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Użycie broni gładkolufowej przez policję miało związek z wywieszeniem na Ludowym skradzionych flag Szczakowianki Jaworzno. Kibice z Jaworzna złożyli na policji doniesienie o kradzieży i funkcjonariusze operacyjnie mieli za zadanie odzyskać skradzione flagi. Gdy kibice Zagłębia chcieli zdjąć po meczu flagi z ogrodzenia, policja przeszkodziła im w tym oddając kilka strzałów z broni gładkolufowej. Policja przesłuchała również jednego z piłkarzy Odry, który przed rozpoczęciem meczu przerzucił na sektor gości reklamówkę ze środkami pirotechnicznymi.  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
10 - Fabian Piasecki
4 - Szymon Pawłowski
3 - Patryk Małecki
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
7 - Szymon Pawłowski
4 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Płamen Kraczunow, Wojciech Słomka
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Patryk Małecki
2 - Dawid Ryndak, Quentin Seedorf
1 - Patryk Mularczyk, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-01-29, 11:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - FK Železiarne Podbrezová
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony