Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sprawy organizacyjne adrian, 2002-02-19, 19:00


Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się skrócona runda wiosenna. Inaugurujący rozgrywki mecz ze Szczakowianką odbędzie się 2 marca o 15:00. Jak zapewniają działacze z Jaworzna, kibice Zagłębia będą mieli możliwość dostania się na mecz specjalnie podstawionymi autobusami, których ilość ma być uzależniona od zapotrzebowania. Koszt przejazdu i biletu na mecz ma wynosić 12 zł. Najprawdopodobniej "Sklep Kibica" będzie prowadził zapisy na wyjazd do Jaworzna-Szczakowej.

Nadal trwają prace remontowe na Stadionie Ludowym. Zainstalowano już sporo nowych krzesełek. W środkowych rzędach (zielone krzesełka) z białych krzesełek powstał napis Zagłębie. W pierwszych wiosennych meczach nie będzie jeszcze otwarta budowana pod zegarem trybuna stojąca, kibice będą wpuszczani tylko na krzesełka. Bilety mają kosztować 8 zł. Niewykluczone, że zostanie uruchomiona przedsprzedaż biletów w "Sklepie Kibica". Rozważa się równiez możliwość zezwolenia kibicom na odpalanie rac podczas meczów.

Zgodnie z często powtarzającymi się skargami i sugestiami kibiców, przed meczami ma być rozmieszczane znacznie więcej plakatów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2017/2018

Przychodzą:
Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań)
Callum Rzonca (North Ferriby United AFC)
Bartłomiej Babiarz (GS Apóllon Smýrnis)

Odchodzą:
Terence Makengo (?)
Wojciech Łuczak (ŁKS Łódź)
Łukasz Mozler (Znicz Pruszków -?)
Bartosz Pikul (Stal Stalowa Wola)


 

Sparingi - Zima 2017/2018 więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-04-28, 18:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2018-05-05, 15:00I liga: Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2018-05-09, 18:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 2018-05-12, 19:00I liga: Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2018-05-19, 18:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony