Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sprawy organizacyjne adrian, 2002-02-19, 19:00


Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się skrócona runda wiosenna. Inaugurujący rozgrywki mecz ze Szczakowianką odbędzie się 2 marca o 15:00. Jak zapewniają działacze z Jaworzna, kibice Zagłębia będą mieli możliwość dostania się na mecz specjalnie podstawionymi autobusami, których ilość ma być uzależniona od zapotrzebowania. Koszt przejazdu i biletu na mecz ma wynosić 12 zł. Najprawdopodobniej "Sklep Kibica" będzie prowadził zapisy na wyjazd do Jaworzna-Szczakowej.

Nadal trwają prace remontowe na Stadionie Ludowym. Zainstalowano już sporo nowych krzesełek. W środkowych rzędach (zielone krzesełka) z białych krzesełek powstał napis Zagłębie. W pierwszych wiosennych meczach nie będzie jeszcze otwarta budowana pod zegarem trybuna stojąca, kibice będą wpuszczani tylko na krzesełka. Bilety mają kosztować 8 zł. Niewykluczone, że zostanie uruchomiona przedsprzedaż biletów w "Sklepie Kibica". Rozważa się równiez możliwość zezwolenia kibicom na odpalanie rac podczas meczów.

Zgodnie z często powtarzającymi się skargami i sugestiami kibiców, przed meczami ma być rozmieszczane znacznie więcej plakatów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Patrik Mráz   (Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-10-20, 15:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-10-21, 17:00PHL: Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2018-10-29, 18:00Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-05, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2018-11-10, 15:30Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony