Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sprawy organizacyjne adrian, 2002-02-19, 19:00


Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się skrócona runda wiosenna. Inaugurujący rozgrywki mecz ze Szczakowianką odbędzie się 2 marca o 15:00. Jak zapewniają działacze z Jaworzna, kibice Zagłębia będą mieli możliwość dostania się na mecz specjalnie podstawionymi autobusami, których ilość ma być uzależniona od zapotrzebowania. Koszt przejazdu i biletu na mecz ma wynosić 12 zł. Najprawdopodobniej "Sklep Kibica" będzie prowadził zapisy na wyjazd do Jaworzna-Szczakowej.

Nadal trwają prace remontowe na Stadionie Ludowym. Zainstalowano już sporo nowych krzesełek. W środkowych rzędach (zielone krzesełka) z białych krzesełek powstał napis Zagłębie. W pierwszych wiosennych meczach nie będzie jeszcze otwarta budowana pod zegarem trybuna stojąca, kibice będą wpuszczani tylko na krzesełka. Bilety mają kosztować 8 zł. Niewykluczone, że zostanie uruchomiona przedsprzedaż biletów w "Sklepie Kibica". Rozważa się równiez możliwość zezwolenia kibicom na odpalanie rac podczas meczów.

Zgodnie z często powtarzającymi się skargami i sugestiami kibiców, przed meczami ma być rozmieszczane znacznie więcej plakatów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-07I liga: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony