Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Gramy z liderem! lukasm, 2002-08-14, 18:20

null
Rywalem Zagłębia w pierwszym meczu na Stadionie Ludowym będzie nieoczekiwany lider rozgrywek po pierwszej kolejce, Promień Żary.

Lubuski beniaminek zasiadł na fotelu lidera, razem z Odrą Opole, po trzybramkowym zwycięstwie nad innym nowicjuszem - Nysą Zgorzelec. Trudno podejrzewać Promień o to, że w czubie tabeli zadomowi się na dłużej, ale trzeba zauważyć, że w naszej grupie II ligi beniaminkowie potrafią odgrywać pierwsze skrzypce. Minione rozgrywki na 2. miejscu ukończył Piast Gliwice, dwa lata temu walka o awans toczyła się między dwoma beniaminkami - Szczakowianką i Ceramedem, a 4 sezony temu na wysokim, trzecim miejscu uplasowało się nasze Zagłębie.

Po pauzie za kartki w meczu z Promieniem będzie mógł grać Karol Stawecki. - W drużynie Promienia gra wielu zawodników o dobrych warunkach fizycznych, myślę więc, że "rozbójnik" Stawecki będzie bardzo przydatny - powiedział trener Krzysztof Tochel.

Niestety, ponownie nie ujrzymy na boisku Jarosława Raka, który tak bardzo palił się do gry, że po odniesionej w sparingu z Unią Strzemieszyce kontuzji, zbyt szybko rozpoczął treningi i uraz ponownie dał znać o sobie.

Początek spotkania o 17:00. Bilety w cenie 8 zł (miejsca stojące), 6 zł (miejsca stojące) i 5 zł (ulgowe).

  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski,  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony