Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Po meczu w Gliwicach lukasm, 2002-08-12, 11:30

null
"Już teraz można zaryzykować twierdzenie, że Piast od strony organizacyjnej, ale nie sportowej przygotowany jest na drugą ligę" - napisał w dzisiejszym "Tempie" Jerzy Mucha i, trzeba przyznać, nie¼le nas rozbawił.

Pragniemy sprostować ten efektowny cytat. Piast na pewno organizacyjnie nie jest przygotowany na II ligę. Przez 2 lata gry Zagłębia w II lidze sosnowieccy kibice mieli możliwość odwiedzenia 25 stadionów. Na wszystkie weszli w zorganizowanej grupie. W Gliwicach im to uniemożliwiono.

Jerzego Muchy nie było w Gliwicach, nie wiadomo więc na jakiej podstawie wysuwa tak odważne tezy o przygotowaniu organizacyjnym Piasta. Być może dowiedział się tego od dyrektora Piasta, Andrzeja Tarachulskiego.

To niezwykle ciekawa postać. W środowej wypowiedzi dla Radia Eska-Rezonans, chcąc odstraszyć fanów z Sosnowca przed przyjazdem do Gliwic, powiedział, że w przedsprzedaży rozeszło się już 1800 z 2000 biletów i że w dniu meczu kasy mogą być zakmnięte. To było kłamstwo - żadnej przedsprzedaży biletów nie prowadzono, a na stadionie nie zasiadło nawet 1800 osób, które rzekomo miały nabyć bilety w przedsprzedaży.

Gdyby to był jedyny "wyczyn" dyrektora Tarachulskiego, to nawet nie chciałoby nam się o tym pisać. Niestety, dyrektor Piasta jeszcze raz pokazał się ze złej strony. Zapytany przez jednego z sosnowieckich dziennikarzy o powód niewpuszczenia zorganizowanych grup kibiców z Sosnowca, stwierdził: "stadion Piasta jest dla ludzi a nie dla zwierząt". Gdy ów dziennikarz próbował ripostować, Tarachulski się obruszył i uznał, że dziennikarze powinni stanąć po jego stronie.

No comments.

  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski,  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony