Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Podsumowanie pierwszej kolejki lukasm, 2002-08-11, 22:05

null
W inauguracyjnej kolejce trzecioligowych rozgrywek kibice obejrzeli 16 bramek. Co ciekawe, wystąpiła idealna równowaga zarówno w liczbie bramek, jak i punktów, zdobytych przez gospodarzy i gości.

Na własnym boisku zwyciężyły: Promień, Górnik MK i Myszków a na wyjazdach - odpowiednio w Bytomiu, Świebodzinie i Graczach - wygrały: Odra, Rozwój i Carbo. Dwa mecze zakończyły się remisami. Tylko na stadionie Piasta nie padła ani jedna bramka.

Pierwszą bramkę w sezonie 2002/2003 zdobył gracz Górnika MK Katowice Tomasz Bieroński. Warto dodać, że przy tej bramce spory udział miał wychowanek Zagłębia Sosnowiec Sebastian Stemplewski.

W ligowej tabeli przewodzą zespoły z Opola i Żar. Podobnie w klasyfikacji snajperów - na czele znajdują się Józef Żymańczyk (Odra) i Andrzej Tychowski (Promień). Obaj zdobyli dla swoich klubów po dwie bramki.

  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski,  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony