Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Widziane z boiska lukasm, 2002-08-10, 21:05

null
Piotr StachPiotr Stach uratował Zagłębie od straty bramki w 49 minucie, gdy wybił z linii bramkowej piłkę zmierzającą do bramki po uderzeniu Gontarewicza.

Oto co powiedział nam po meczu stoper Zagłębia: - W polu karnym powstało zamieszanie, padł strzał, piłka przypadkowo się jeszcze odbiła a mi w jakiś niewiadomy sposób udało się wybić futbolówkę. Myślę jednak, że spory błąd popełnili sędziowie, którzy nie zatrzymali akcji mimo ewidentnego spalonego.

W przeciwieństwie do trenera Tochela, Stach nie był w pełni zadowolony z remisu: - Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że pokonamy Piasta, bo mamy naprawdę solidną drużynę. Potrzeba nam jeszcze trochę zgrania. W następnych meczach na pewno będzie lepiej.

Adam WurzelDebiutujący w III lidze Adam Wurzel nie był zbyt zadowolony: - Jak mogę ocenić dobrze swoją grę, skoro nie strzeliłem bramki. Dostałem idealne podanie od Rafała Baczyńskiego i zmarnowałem szansę. Wielka szkoda, bo mecz był rozgrywany na trudnym terenie i mogłem przesądzić o zwycięstwie Zagłębia.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski,  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony