Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mecz w opinii trenera Tochela: lukasm, 2002-08-06, 21:51

null
- Wyszliśmy na mecz w takim, a nie innym składzie i dopiero po wejściu na boisko graczy z podstawowego składu zaczęła się gra. W przerwie powiedziałem piłkarzom, że nawet jeśli przegramy, to mają zagrać tak, bym był zadowolony z prowadzenia gry, a gra mi się podobała, pomysł rozegrania był dobry, brakowało tylko wykończenia.

- Na bramki czekaliśmy długo, ale większość prowadzonych przeze mnie zespołów strzelało sporo bramek w ostatnich 20 minutach. Zejście z boiska Bogdana Pikuty było zaplanowane. On ma zaległości treningowe, zagrał tyle, ile miał zagrać.

- Zadowolony jestem z gry Mariusza Ujka. Liczę na to, że będzie on mocnym punktem drużyny. Wydaje mi się, że jest to jeden z lepszych napastników i nie wiem czemu nie gra on w I lidze, tylko szwenda się po klubach II i III ligi.

- Jak oceniam młodych zawodników? Stemplewski, oprócz początkowych minut, kiedy był bardzo wystraszony, zagrał poprawnie. To przyszłość Zagłębia, na pewno będzie przydatny. Podobnie Wurzel, ma dobrą lewą nogę, gdy nabierze pewności w grze też się przyda.

  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski,  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony