Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jaworzno już na nas czeka! lukasm, 2002-02-07, 21:28

Za trzy tygodnie wznowione zostaną rozgrywki II ligi. Pierwsze spotkanie szczególnie elektryzuje kibiców Zagłębia, bowiem sosnowiczanie zmierzą się w Jaworznie z tamtejszą Szczakowianką, z którą nasz zespół odniósł najwyższe zwycięstwo w rundzie jesiennej.

W trakcie zimowej przerwy fani Zagłębia zastanawiali się czy uda im się wejść na kameralny obiekt w Szczakowej. Sprawą tą zainteresowała się również "Gazeta Wyborcza", która zapytała prezesa Szczakowianki Tadeusza Fudałę. Zapewnia on, że kibicom Zagłębia zostanie udostępniona cała trybuna stojąca, na której pomieści się więcej niż 1000 osób. Niewykluczone jest, że Fudała - sprawujący również funkcję prezesa PKM w Jaworznie - postara się o podstawienie sosnowieckim kibicom kilku autobusów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony