Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Statystyki sezonu lukasm, 2002-05-07, 21:31

null
27 piłkarzy wystąpiło w ligowych meczach Zagłębia w minionym sezonie. Najdłużej, bo aż 3392 minuty spędził na boisku Robert Stanek. Przez zaledwie 28 minut mógł się zaprezentować Adam Iwiński.

Zaledwie dziesięciu naszych piłkarzy wpisało się na listę strzelców. Najskuteczniejszy był Marcin Józefowicz, który 11-krotnie umieścił piłkę w siatce. 17 bramek Zagłębie zdobyło w pierwszych odsłonach meczów, a 24 po przerwie.

Kartkowym rekordzistą okazał się Daniel Treściński, który w meczach ligowych obejrzał 11 "żółtek". 5 razy piłkarze Zagłębia zostali odesłani przez arbitra do szatni. Dwukrotnie ta przykrość spotkała Andrzeja Ziębę.

Ulubionym wynikiem Zagłębia było 1:1. Siedem spotkań sosnowiczan kończyło się właśnie takim rozstrzygnięciem.
[statystyki Zagłębia]

  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak
1 - Gonçalo Gregório, Nikolas Korzeniecki, Martin Maia, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski, Mateusz Szwed, Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica 2020-12-06, 16:00Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2020-12-12, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony