Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Witaj III ligo. Ostatnia szansa zaprzepaszczona. krzysiu, 2002-05-01, 22:32

null
Piąta porażka Zagłębia z rzędu, spadek do III ligi, kolejny nie wykorzystany karny - to bilans Zagłębia po przedostatniej kolejce II ligi. Gdyby Zagłębie odniosło w Opolu zwycięstwo miałoby relane szanse na utrzymanie. Pozostałe drużyny zachowały jeszcze nadzieje, a jedyną drużyną, która może zapewnić sobie pozostanie w gronie II ligowców własnymi siłami jest £KS, któremu wystarczy zwycięstwo z Lechem. Jagiellonia, Odra, Hutnik, Włókniarz oprócz własnych zwycięstw będą musiały czekać na korzystne wyniki rywali. Najciekawiej zapowiada się bezpośredni pojedynek Hutnika z Odrą w Krakowie.
W górnej cześci tabeli teoretycznie szans na baraże nie stracił jeszcze GKS Bełchatów, ale oprócz zwycięstwa w Jaworznie będzie jeszcze musiał liczyć na to że £ęczna na własnym stadionie nie pokona Górnika Polkowice, lecz oba te warunki wydają się mało prawdopodobne do spełnienia.

  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Gonçalo Gregório, Filip Karbowy
2 - João Oliveira
1 - Mateusz Grudziński, Patryk Małecki, Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
1 - Lukáš Ďuriška, Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, Martim Maia, Patryk Małecki, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak
1 - Gonçalo Gregório, Nikolas Korzeniecki, Martin Maia, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk,
Jakub Sangowski, Mateusz Szwed, Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica 2020-12-02, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 2020-12-06, 16:00Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2020-12-12, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony