Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Oficjalnie: Koronawirus w Zagłębiu Sosnowiec! Paulina Skóra, 2020-10-15, 12:56

Zagłębie Sosnowiec, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformowało o potwierdzonych przypadkach zakażeń koronawirusem.
Oficjalnie: Koronawirus w Zagłębiu Sosnowiec!

"Zagłębie Sosnowiec informuje, że przeprowadzone testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 wykazały dodatnie wyniki w naszej drużynie. Zarażonych koronawirusem jest 27 osób. Klub niezwłocznie wdrożył obowiązujące w naszym kraju procedury sanitarno-epidemiologiczne. Osoby z wynikiem dodatnim zostały odizolowane, rozpoczynając kwarantannę. Wspomniane osoby przechodzą zakażenie bezobjawowo i czują się dobrze" - możemy przeczytać na oficjalnym profilu klubu na Facebooku.

Mecz z Resovią Rzeszów zaplanowany na najbliższą sobotę został odwołany. 

Wszystkim zakażonym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!


 • Podziel się tą informacją:
Komentarze (3)
 • Steff Steff napisał(a) 15.10.2020 r, o godz. 19:46
  ZS
  Nie chce używać niecenzuralnych słów by tobie odpowiedzieć.
  Pomyśl o tym :)

  steff
 • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 15.10.2020 r, o godz. 18:05
  No i po lidze. Wszystko zmierza do tego żeby ograniczyć wszelką masową działalność w Polsce, Europie i na dalekim Zachodzie. Ciekawe jak sytuacja wygląda w Chinach bo nie zauważyłem żeby sytuacja epidemiologiczna znowu się tam pogarszała? Zniewolenia ciąg dalszy. Jak się uruchomi media to okazuje się że nikt już nie choruje na cokolwiek innego niż COVID-19!!! Czy nic innego na świecie się nie dzieje poza Coronavirusem?

 • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 13.10.2020 r, o godz. 23:27
  Zagłębie przegrywa kolejny mecz. Tym razem z Coronavirusem. Ciekawe co jeszcze musi stać się w Zagłębiu żeby nasz Zarząd ustąpił?
  Prezes podobno przechodzi zakażenie bezobjawowo. Jak zwykle.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA 1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Gonçalo Gregório
2 -
Filip Karbowy
1 - Mateusz Grudziński, Mateusz Szwed, João Oliveira

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
1 - Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, Martim Maia, Patryk Małecki, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Mateusz Grudziński
2 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy
1 - Kamil Antonik, Dawid Gojny, Patryk Mularczyk, João Oliveira, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Łukasz Turzyniecki


Rozkład jazdy kibica 2020-11-07, 17:00Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2020-11-14Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2020-11-21Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 2020-11-28GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2020-12-02Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony