Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Oliveira: To słodko-gorzkie uczucie Paulina Skóra, 2020-10-02, 21:17

Przed meczem z Sandecją Nowy Sącz o kilka słów poprosiliśmy strzelca jedynej, jak do tej pory, bramki zdobytej na wyjeździe - João Oliveirę.
Oliveira: To słodko-gorzkie uczucie

Premierowe trafienie

- Oczywiście, moment zdobycia bramki w Łodzi był niezwykły, ale ostatecznie jest to słodko-gorzkie uczucie. Zawsze dobrze jest zdobywać gole i mam nadzieję, że będę to robił jak najczęściej, ale akurat ta bramka nie ma dla mnie dużego znaczenia, ponieważ nie przyniosła nam zwycięstwa.

Cztery punkty w sześciu meczach

- Ciężko jest znaleźć przyczynę tego, że do tej pory zdobyliśmy tylko cztery punkty. W wielu momentach byliśmy lepsi od naszych rywali, mieliśmy wiele sytuacji, ale ostatecznie wyniki nie idą w parze ze stylem naszej gry. Myślę, że potrzebujemy trochę szczęścia, nie możemy także zapomnieć, że w tym zespole jest wielu nowych piłkarzy i potrzeba czasu, aby osiągnąć sukces. Faktem jednak jest, że gramy coraz lepiej i zwycięstwa są tylko kwestią czasu.

Starcie z Sandecją

- W tej lidze każdy mecz jest trudny, ponieważ żaden z zespołów nie jest w znacznym stopniu lepszy lub gorszy od pozostałych. Do spotkania z Sandecją przygotowujemy się tak, jak do pozostałych, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wygrać, chociaż nie mieliśmy zbyt dużo czasu na treningi. Przed nami trudny przeciwnik, wiemy doskonale, że oni bardzo potrzebują punktów i z pewnością będą się starać zdobyć je za wszelką cenę. Dlatego musimy być jutro bardzo skoncentrowani i zdeterminowani, abyśmy to my wygrali ten mecz.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak
1 - Gonçalo Gregório, Nikolas Korzeniecki, Martin Maia, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski, Mateusz Szwed, Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica 2020-12-06, 16:00Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2020-12-12, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony