Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Olsztynie Paulina Skóra, 2020-09-25, 22:52

Na pomeczowej konferencji prasowej pojawili się trenerzy obu ekip.
Konferencja prasowa po meczu w Olsztynie

Krzysztof Dębek:

- Przegraliśmy kolejny mecz i to jest najgorsze. Kolejny raz mamy więcej z gry, ale to nie jest istotne. Musimy zdobywać bramki i punkty. O ile pierwsza połowa była wyrównana, bo Stomil postawił trudne warunki, to druga była już w naszej przewadze. Jednak straliciliśmy bramkę po stałym fragmencie i nic nam z tego posiadania. Wymiana kolejnych podań do niczego nas nie doprowadziła już nie doprowadzi. Musimy strzelać i zdobywać bramki. W drugiej połowie mieliśmy kilka dobrych sytuacji, jednak ich nie wykorzystaliśmy i po kolejnej przegranej nasza sytuacja jest zła. 

Adam Majewski:

- Nie ma co ukrywać, to nie był najlepszy nasz mecz, ale głównym celem były trzy punkty i to się udało. Gratuluję moim piłkarzom zaangażowania i mam nadzieję, że to jest dla nas dobry prognostyk. 


Galeria Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0)
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0) Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0) Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0)
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0) Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0) Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0)
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0) Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0) Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (1:0)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (7)
  • Steff Steff napisał(a) 26.09.2020 r, o godz. 19:34
    Oglądałem mecz i rzeczywiście przewaga Zagłębia była znacząca. Ale wykończenie akcji tragiczne. Do przerwy powinni ten mecz \"zamknąć\" w 3:0
    Skuteczność na poziomie -1 :(

    steff
  • pol13 pol13 napisał(a) 26.09.2020 r, o godz. 11:33

    Dokładnie hahaha
    Jeszcze przyznawałbym punkty za ilość użytych słów podziękowań swoim piłkarzom tudzież za gratulacje permanentne dla przeciwnika jak robił to namiętnie co konferencje inny amator który coś pieprzyły o budowaniu piwnicy czyli Bob Budowniczy haah
    Aktualny coś zaś o mące i chlebie...
    Tak się teraz zastanawiam czy my kibice właściwie odczytujemy jego MĄKĘ HAHA
    Mieliśmy budowlańca, mamy piekarza...
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 26.09.2020 r, o godz. 09:34
    Widzę światełko w tunelu!

    Aby na koncie Zagłębia zaczęły pojawiać się punkty, należy uruchomić wpływowych ludzi, by przekonali decydentów w PZPN do zmiany punktowania meczów ligowych.

    Przyznanie drużynie pół punktu za wrażenie artystyczne, pozwoliłoby gromadzić punkty ligowym ciułaczom, a jednocześnie byłoby wyrazem uznania dla trenera, za wniesiony trud i ciężką pracę, w celu podniesienia estetyki zawodów sportowych a tym samym, wytworzenie wysokiego komfortu oglądania widowiska.

    W efekcie takiej punktacji, Zagłębie byłoby obecnie sklasyfikowane o kilka pozycji wyżej, co stwarzałoby szansę na grę w barażach o ekstraklasę!


  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 26.09.2020 r, o godz. 08:00
    Pierwsza połowa była wyrównana a druga już w naszej przewadze.
    Bez komentarza.

  • piachu7 piachu7 napisał(a) 26.09.2020 r, o godz. 05:15


    Do tej pory pisałem \"Panie Prezesie\" ale już przestaje.....Janiszewski czy Ty to widzisz czy zaćma poszła na oczy ??? Niestety ale z tym (pseudo) trenerem lecimy do Ligii niżej,a chyba nikt tego nie chce. Jak to kolega wcześniej ujął MISZCZ pasuje idealnie....
  • keycee keycee napisał(a) 26.09.2020 r, o godz. 00:04

    Trenerze to nie akrobatyka sportowa punktów za styl nie dają, kiedy zaczniemy strzelać i zdobywać bramki i wygrywać mecze !!
  • pol13 pol13 napisał(a) 25.09.2020 r, o godz. 22:54
    Aaaaaaa czekałem na to hahahha
    No MISZCZ!!!!!!
    NIC SIĘ NIE STAO!!!!
    Murem ze dabkiem debkiem...
    Nadałby się idealnie do tego nowego programu.... Klinika Skeczów Męczących hahahah
    MISZCZ