Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Maia: Czas bywa najlepszym lekiem na wszystko Paulina Skóra, 2020-09-10, 15:39

Kilka słów od Martima Mai, dla którego gra w Sosnowcu jest jest pierwszą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności poza granicami Portugalii.
Maia: Czas bywa najlepszym lekiem na wszystko

- Czuję się bardzo dobrze w Polsce oraz w samym Sosnowcu. Ludzie są bardzo mili, miasto piękne, a życie bardzo podobne do tego, które prowadziłem w Portugalii. W Zagłębiu również wszyscy traktują mnie bardzo dobrze i niczego więcej mi nie potrzeba. Oczywiście, fakt, że w drużynie są także inni Portugalczycy, ułatwia mi nieco integrację, ale inni zawodnicy także są świetni.

- Wszyscy zawodnicy oraz cały sztab szkoleniowy wierzą w plan, który mamy do zrealizowania i jestem pewien, że dzięki temu odniesiemy sukces. To normalne, że w pierwszych meczach w sezonie nie wszystko układa się tak, jakbyśmy tego oczekiwali, ale z każdym następnym spotkaniem widać, że drużyna jest coraz bardziej zjednoczona. W następnych tygodniach będzie to wyglądało jeszcze lepiej. Czas bywa najlepszym lekiem na wszystko.

- Zawsze wychodzimy na boisko po to, aby wygrywać i dobrze się prezentować. Mamy nadzieję, że dzięki naszej ciężkiej pracy sprawimy, że niedzielny mecz z Tychami będzie początkiem zwycięskiej passy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Gonçalo Gregório, Filip Karbowy
2 - João Oliveira
1 - Mateusz Grudziński, Patryk Małecki, Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
1 - Lukáš Ďuriška, Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, Martim Maia, Patryk Małecki, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak
1 - Gonçalo Gregório, Nikolas Korzeniecki, Martin Maia, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk,
Jakub Sangowski, Mateusz Szwed, Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica 2020-12-02, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 2020-12-06, 16:00Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2020-12-12, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony