Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z GKS-em Tychy Paulina Skóra, 2020-09-06, 15:59

Na konferencji prasowej po meczu Zagłębia Sosnowiec z GKS-em Tychy pojawili się Krzysztof Dębek oraz Artur Derbin.
Konferencja prasowa po meczu z GKS-em Tychy

Artur Derbin:

- Zawsze miło jest wrócić tutaj do Sosnowca. Tu się wychowałem i spędzilem znaczą część swoje życia. Jednak dzisiaj jest mi przykro, ponieważ my jako GKS nie potrafimy jeszcze zwyciężać. Podejmowaliśmy złe decyzje, popełnialiśmy błędy i nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce na połowie rywala. Zagłębie miało dzisiaj przewagę optyczną i do momentu tego rzutu karnego dobrze radziliśmy sobie w obronie. Ta gra dzisiaj nie powalała, trzeba uczciwie powiedzieć, że nic nam nie wychodziło, łącznie ze stałymi fragmentami gry. Wierzę jednak, że nasz zespół odpowiednio zareaguje na tę porażkę. Życzę Zagłębiu wszystkiego najlepszego.

Krzysztof Dębek:

- Po takim meczu, w którym kontrolowaliśmy przebieg gry i który wygraliśmy, nie pozostaje nic innego, jak tylko się cieszyć i pogratulować zawodnikom. Stworzyliśmy dzisiaj dobre widowisko. Moi zawodnicy pokazali dzisiaj jakość. 

- Jeżeli chodzi o Olafa Nowaka to na ten moment nie mamy sprecyzowanych informacji. Docierają do nas szczątkowe tylko wiadomości, mamy nadzieję, że wszystko będzie w porządku i Olaf szybko wróci do nas.

- Filip Karbowy w ostatnim czasie potrafi bardzi dobrze zaprezentować swoje umiejętności. Każdy zawodnik zna swoją pozycję i jezeli będzie tak, ze Filip będzie wchodził w 55 czy 60 minucie i da nam ogromną jakość, to pozostaje się z tego cieszyć.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski,  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony