Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Niecieczy Paulina Skóra, 2020-08-30, 01:54

Na konferencji prasowej po meczu Termalica Bruk - Bet Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec głos zabrali trenerzy obu klubów.
Konferencja prasowa po meczu w Niecieczy

Krzysztof Dębek:

- Najważniejsze w piłce są punkty, dzisiaj ich nie mamy i bardzo nas to boli, natomiast biorąc pod uwagę naszą grę muszę pogratulować mojej drużynie walki do końca, zasłużyliśmy bardzo mocno chociaż na jedną bramkę. Nie zdobiliśmy niestety żadnej, ale praktycznie stworzyliśmy tyle samo sytuacji co Termalica. Ostatnie 25 minut było bardzo dobre w naszym wykonaniu, mieliśmy dużo szans, w tym znakomitą sytuację Olafa. Dawno nie stworzyliśmy tylu sytuacji i tak bardzo nie dominowaliśmy. Ta stracona bramka nas obudziła, ale nie wiem, czy mogę mieć pretensje za to, że czekaliśmy na ruch przeciwnika. Mieliśmy po części taki plan. Pokazaliśmy, że mamy potencjał. 

Mariusz Lewandowski:

- Cieszymy się z trzech punktów, wydaje mi się, że stworzyliśmy świetne widowisko. Próbujemy nowych wariantów, jest dużo zmian w taktyce, ale jestem bardzo zadowolony. Do 75 minuty mieliśmy okazje, aby zdobyć drugą bramkę, jednak przez brak skuteczności daliśmy się zepchnąć do defensywy. Cieszę się jednak, że zagraliśmy na zero z tyłu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak
1 - Gonçalo Gregório, Nikolas Korzeniecki, Martin Maia, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski, Mateusz Szwed, Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica 2020-12-06, 16:00Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2020-12-12, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony