Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dawid Gojny przed meczem z Termalicą Paulina Skóra, 2020-08-27, 13:20

Mecz z Termalicą zbliża się wielkimi krokami, więc poprosiliśmy o kilka słów Dawida Gojnego, jednego z najbardziej doświadczonych zawodników w drużynie Zagłębia jeżeli chodzi o grę na pierwszoligowych boiskach.
Dawid Gojny przed meczem z Termalicą

Przygotowania

- Od początku okresu przygotowawczego ciężko trenowaliśmy i uważam, że przepracowaliśmy go bardzo dobrze. Co najważniejsze, nie przytrafiły nam się żadne kontuzje. Teraz już schodzimy z obciążeń i przygotowujemy się do sobotniego meczu. Wszystko jednak zweryfikuje boisko. Grałem przeciwko Zagłębiu w poprzednim sezonie. Na pewno teraz jest to całkiem inna drużyna niż jesienią. Wtedy my, jako GKS, wykorzystaliśmy słabe punkty naszego rywala. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, przyszli nowi zawodnicy, więc potrzeba nieco czasu, aby wszyscy się ze sobą zgrali. Myślę, że obecna drużyna ma wiele jakości i będziemy w stanie to udowodnić w kolejnych meczach. Jesteśmy dobrej myśli.

Porażka z Unią Janikowo

- Jeżeli chodzi o Puchar Polski, to oczywiście nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, żałujemy, że przygoda z Pucharem była tak krótka. Gra nie była najgorsza, ale nie wykorzystaliśmy sytuacji. Przeanalizowaliśmy ten mecz, powiedzieliśmy sobie także kilka mocnych słów i pracujemy dalej. Nie możemy pozwolić, aby podobny mecz przydarzył nam się w lidze. Z każdego spotkania musimy wyciągać odpowiednie wnioski.

Sobotni mecz

Termalica jest niewygodnym rywalem, mają dużą jakość w zespole, dobrze grają, a sam klub jest bardzo dobrze zorganizowany. W przeszłości grałem przeciwko nim cztery razy, wygraliśmy tylko jeden mecz, a ja zaliczyłem asystę. Mamy swój plan na ten mecz i wszystko będzie zależało od tego jak go zrealizujemy. Pojedziemy tam, aby dać z siebie wszystko, chociaż oczywiście wiadomo, że wynik jest sprawą otwartą.

Wyrównana liga

- Wydaje mi się, że w tym sezonie będzie najsilniejsza pierwsza liga, odkąd ja występuję na tym poziomie. Nigdy nie było aż tylu topowych drużyn, na pewno wiele z nich aspiruje do awansu do Ekstraklasy. Mam nadzieję, że ten sezon będzie bardzo ciekawy i, że będzie dużo jakości w grze. Wynik każdego meczu będzie niewiadomą, każda drużyna będzie grać o trzy punkty, a walka o awans będzie trwała do końca.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Gonçalo Gregório, Filip Karbowy
2 - João Oliveira
1 - Mateusz Grudziński, Patryk Małecki, Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
1 - Lukáš Ďuriška, Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, Martim Maia, Patryk Małecki, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak
1 - Gonçalo Gregório, Nikolas Korzeniecki, Martin Maia, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk,
Jakub Sangowski, Mateusz Szwed, Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica 2020-12-02, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 2020-12-06, 16:00Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2020-12-12, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony