Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Odrą Paulina Skóra, 2020-06-26, 23:33

Na konferencji prasowej po meczu Zagłębia Sosnowiec z Odrą Opole pojawili się Krzysztof Dębek oraz Dietmar Brehmer.
Konferencja prasowa po meczu z Odrą

Krzysztof Dębek:

- Przegraliśmy mecz, który można powiedzieć był inauguracją, ze względu na obecność kibiców. Musimy przełknąć tą gorzką pigułkę. Odra wykorzystała wszystkie stworzone przez siebie sytuacje i zrobiła to z zimną krwią. Żałuję, ze nie rozpoczęliśmy tego meczu dobrze, powinniśmy wykorzystać ten dobry odbiór Szymona i podanie do Fabiana. Stało się jednak inaczej, to przeciwnik wyszedł na prowadzenie, po czym bronił tego wyniku. Mieliśmy problemy z konstuowaniem dobrych ataków, chociaż Fabian miał jeszcze jedną okazję w pierwszej połowie. Po przerwie Odra przeprowadzała skuteczne ataki, my złapaliśmy kontakt, ale żałuję, ze nie poszliśmy za ciosem, tak jak z Radomiakiem. Musimy to zaakceptować, nie jestem zadowolony z tego meczu. Przy bramce na 1:3 zawodnik Odry zbyt długo prowadził piłkę w asyście naszych zawodników, to nie jest dobry mecz. Musimy przeanalizować nasze błędy. 

- Nie chcielismy robić dużych zmian personalnych, oprócz oczywiście absencji spowodowanej kartkami Dawida Ryndaka. Chcielismy zostawić Markasa Benetę na lewej stronie, ponieważ dobrze sobie tam radził. Stąd wybór Kacpra Radkowskiego na prawą obronę. 

Dietmar Brehmer:

- Gratuluję mojemu zespołowi, odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo. Każdy następny mecz traktujemy jak grę o życie. Dzisiaj szybko otworzyliśmy wynik, Zagłębie również miało kilka sytuacji w pierwszej połowie, ale po przerwie już dominowaliśmy niemal w każdym aspekcie. Ta stracona bramka tylko nas zmotywowała do dalszej pracy i szybko podwyższyliśmy wynik. Kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania, nie było potrzeby stosowania wysokiego pressingu. 


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1)
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1) Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1) Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1)
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1) Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1) Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1)
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1) Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1) Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (galeria 1)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
15 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed, samobójcza (Mariusz Magiera, Bełchatów)

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Mateusz Szwed
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 -
Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
4 -  Patryk Małecki,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz,  Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2 - Quentin Seedorf, Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-07-10, 20:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 2020-07-14, 17:00Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2020-07-17, 17:40Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2020-07-25, 17:40Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony