Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
#wspieramyZAGŁĘBIE Paulina Skóra, 2020-04-16, 10:08

Stowarzyszenie Sportowe Zagłębie uruchomiło zbiórkę pieniędzy mającą na celu wsparcie naszego klubu w tym trudnym okresie, jakim bez wątpienia jest przerwa w rozgrywkach spowodowana pandemią koronawirusa w Polsce.
#wspieramyZAGŁĘBIE

Oto apel, który za pośrodnictwem mediów społecznościowych wystosowało wspomniane wyżej stowarzyszenie:

 

Drodzy kibice – Zagłębiacy.
Obecny czas z pewnością nikogo nie rozpieszcza, i każdy w domowym zaciszu odlicza dni do zakończenia tej wirusowej historii. Wielu z nas tęskni także za wspaniałymi bataliami sportowymi z Puszczą Niepołomice czy Wigrami Suwałki. W normalnych warunkach właśnie do historii przeszedłby wyjazd blisko tysięcznej armii Zagłębiowskich fanatyków a w mieście już głośniej mówiłoby się o zbliżającym się pojedynku z Odrą Opole na Stadionie Ludowym.
I właśnie z tej właśnie okazji, chcemy pokazać że żadne wirusy nam nie straszne i nawet na mecz bez meczu z Odrą Opole potrafimy się zmobilizować pobijając WIRTUALNY rekord frekwencji i wypełniając Stadion Ludowy do ostatniego miejsca. Jako że jest to projekt kibicowski, droga zakupu biletu jest bardzo prosta i w zasadzie każdy może go nabyć.

Jak to zrobić ?
1) Na rachunek Stowarzyszenia Sportowe Zagłębie 1906 (97 1600 1462 1887 9808 8000 0001), wpłacamy darowiznę w kwocie minimum 15 zł, gdzie w tytule przelewu wpisujemy: Darowizna, imię i nazwisko lub ksywa. (Np. Darowizna Jan Kowalski).
2) Wpłacamy darowiznę w Sklepie Zagłębiak (ul. 3 maja 11).
W obu przypadkach w sklepie będzie czekał na Państwa pamiątkowy bilet na zakupione spotkanie + mała niespodzianka od nas - kibiców.

Finałem akcji będzie przelew/darowizna środków na konto klubu Zagłębie Sosnowiec i podsumowanie.
Akcja zakupu wirtualnych biletów będzie prowadzona do odwołania a kibicowska niespodzianka ważna będzie tydzień po rozegranym spotkaniu. Klub nie raz okazał pomoc nam kibicom w różnorakich aspektach, dlatego w tej trudnej sytuacji i my pomóżmy.

My, jako redakcja 100% Zagłębie Sosnowiec, zachęcamy do wsparcia naszego klubu w miarę możliwości. Oczywiste jest to, że na codzień możemy nie zgadzać się z niektórymi decyzjami władz, czy być rozczarowani wynikami, ale pamiętajmy, że Zagłębie Sosnowiec jest naszym wspólnym dobrem i to właśnie w takich chwilach powinniśmy wykazać się największym wsparciem i zrozumieniem. A wszystko po to żebyśmy za jakiś czas mogli ponownie spotkać się na Stadionie Ludowym i walczyć razem z naszymi piłkarzami o najwyższe cele. 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
2 - Gonçalo Gregório, Filip Karbowy

ASYSTY:
1 - Gonçalo Gregório, Filip Karbowy, Martim Maia, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Lukáš Ďuriška, Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak

Rozkład jazdy kibica 2020-09-25, 19:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2020-09-29, 18:10Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 2020-10-03, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2020-10-10, 18:00GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-10-17, 17:00Zagłębie Sosnowiec - Resovia
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony