Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wspomnień czar. Ruch Zdzieszowice. Paulina Skóra, 2020-03-19, 20:34

Wracamy do ligowych wspomnień, chociaż dzisiejsza data jest raczej uboga, jeżeli chodzi o historię meczów Zagłębia Sosnowiec, bowiem, jak do tej pory 19 marca odbyło się tylko jedno spotkanie z naszym udziałem. Mówimy tutaj o 2011 roku i trzecim meczu po przerwie zimowej.
Wspomnień czar. Ruch Zdzieszowice.

Zagłębie Sosnowiec przystępowało do rundy wiosennej, zajmując dziewiąte miejsce z dwudziestoma sześcioma punktami na koncie. 19 marca 2011 roku na Stadionie Ludowym pojawiła się drużyna Ruchu Zdzieszowice, która przed tym starciem traciła sześć punktów do premiowanego awansem drugiego miejsca.
Mecz ten zakończył się skromnym jednobramkowym zwycięstwem Sosnowiczan, autorem bramki zdobytej w dwudziestej szóstej minucie spotkania był Filipowicz.
Pod tym linkiem możecie obejrzeć skrót tego spotkania: https://youtu.be/1rrv9RHjSXk

Reszta rundy wiosennej w wykonaniu Zagłębia Sosnowiec wyglądała nie najgorzej, jednak siedem remisów nieco zmniejszyły szanse na awans do pierwszej ligi. Ostatecznie Zagłębiacy zakończyli na piątym miejscu, tracąc jedenaście punktów do premiowanego awansem miejsca, jednak biorąc pod uwagę zmiany, które zaszły w klubie przed startem rozgrywek, można powiedzieć, że był to całkiem niezły wynik. Latem 2010 roku dotychczasowy właściciel odsprzedał miastu swoje akcje, co skutkowało zmiana prezesa, a został nim Marek Adamczyk, były piłkarz Zagłębia, o którym już była mowa w tym cyklu. Zimą doszło także do zmiany na stanowisku dyrektora sportowego, który niemal od razu sprowadził do klubu kilkunastu nowych zawodników. Ogólnie w całym sezonie 2010/2011 w barwach Zagłębia Sosnowiec wystąpiło aż czterdziestu trzech piłkarzy! Dla porównania, w minionym sezonie, który przecież z pewnością zapisze się w historii jako jeden z najbardziej dynamicznych pod względem zmian kadrowych, przez szatnię Zagłębia przewinęło się trzydziestu siedmiu zawodników.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
sClean - Serwis sprzątający sClean - Serwis sprzątający  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
10 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
5 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk,Dawid Ryndak, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-05-02Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 2020-05-09, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 2020-05-16Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2020-05-23Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2020-05-30Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony