Klub postanowił sformalizować kwestię hymnu Zagłębia. W związku z tym, pytamy w naszej sondzie o to, który utwór Horrorshow powinien być oficjalnym hymnem naszego klubu.

Do wyboru są dwa znane i popularne hity kapeli Horrorshow. Jeden z nich to "Zawsze wierni", a drugi to "Na zawsze Zagłębie". Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie widocznej w prawym pasku głównej strony, a poniżej można przypomnieć sobie, jak brzmią obie piosenki
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
13 - Kamil Biliński
8 - Bartosz Snopczyński
6 - Emmanuel Agbor
3 - Andrzej Niewulis, Bartłomiej Wasiluk
2 - Bartosz Boruń, Ołeksij Bykow, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Joel Valencia,
1 - Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Artem Suchoćkyj,
ASYSTY:
6 - Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Emmanuel Agbor
4 - Bartosz Boruń
3 - Bartosz Chęciński, Andrzej Niewulis, Deniss Rakels
2 - Miguel Acosta, Kamil Biliński, Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Artem Suchoćkyj, Łukasz Uchnast
1 - Roko Kurtović, Miłosz Pawlusiński, Bartosz Snopczyński, Bartłomiej Wasiluk, Bartosz Zawojski
ŻÓŁTE KARTKI:
12 - Emmanuel Agbor, Bartłomiej Wasiluk (7 w Resovii)
7 - Grzegorz Janiszewski
6 - Bartosz Chęciński, Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Roko Kurtović, Piotr Marciniec, Artem Suchoćkyj,
4 - Bartosz Boruń, Patryk Mularczyk, Andrzej Niewulis, Kacper Siuta, Bartosz Zawojski
3 - Kamil Biliński, Mateusz Duda, Piotr Mielczarek, Miłosz Pawlusiński, , Łukasz Uchnast,
2 - Miguel Acosta, Ołeksij Bykow, Deniss Rakels (1 w Hutniku),
1 - Antoni Kulawiak
CZERWONE KARTKI:
2 - Emmanuel Agbor (za dwie żółte)
1 - Roko Kurtović
REZERWY - V LIGA
BRAMKI:
16 - Kacper Wołowiec
13 - Michał Barć
7 - Piotr Płuciennik, Kacper Tobiczyk
6 - Piotr Wojdas
5 - Szymon Celej
4 - Igor Gaszewski, Tomasz Mędrala, Kacper Mironowicz, Bartosz Paszczela, samobójcze
3 - Łukasz Uchnast
2 - Dominik Blecharczyk, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Paweł Szostek, Kamil Szlachta, Filip Wołodkiewicz
1 - Mateusz Duda, Maciej Figura, Wojciech Górkiewicz, Dawid Ryndak, Mikołaj Staniak, Maciej Wybański
REZERWY - PUCHAR POLSKI
5 - Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć, Wojciech Górkiewicz
2 - Antoni Kulawiak
1 - Maciej Figura, Łukasz Matusiak, Tomasz Mędrala, Piotr Płuciennik, Kamil Szlachta, Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas, Maciej Wybański
Utwór, \"Na zawsze Zagłębie\" - zawiera w swoim tekście absolutnie wszystko co odczuwa wspólnota tworzona przez zagorzałych kibiców, do swojego klubu,
Szczerze mówiąc, nie potrafię sobie wyobrazić, by można było dopisać coś więcej.
Tempo wykonania tego utworu jest sprawą absolutnie dowolną, nic nie stoi na przeszkodzie, by utwór wykonać np. w tempie ballady.
Utwór, \"Na zawsze Zagłębie\" - zawiera w swoim tekście absolutnie wszystko co odczuwa wspólnota tworzona przez zagorzałych kibiców, do swojego klubu,
Szczerze mówiąc, nie potrafię sobie wyobrazić, by można było dopisać coś więcej.
Tempo wykonania tego utworu jest sprawą absolutnie dowolną, nic nie stoi na przeszkodzie, by utwór wykonać np. w tempie ballady.
\"Obco\" - Pokochaj mnie - You Tube
To nie są utwory na hymn ale mlodszemu pokoleniu z pewnością się spodoba.
Utwory Horrorshow są świetne ale na koncert a nie na hymn.
To powinien być hymn, który bez większego problemu zaśpiewają wszyscy. Ci najmłodsi, W średnim wieku i Ci najstarsi. Te utwory Horrorshow są zbyt szybkie i mało kojarzą się z jakimkolwiek innym hymnem. To powinien być utwór w wolniejszym tempie, łatwy do zaspiewania dla każdego a nie utwory z przeznaczeniem na koncerty.
Zwróćcie się do Jacka Cygana albo Bas Tajpan z prośbą o stworzenie czegoś naprawdę oryginalnego dla kibiców.
Już lepsze brzmienie ma utwór \"Trzy kolory w trójkącie się mienią to Zagłębia słynny znak....\". To tylko przykład rytmu, który zaśpiewa każdy.
Zaloguj się aby dodać własny komentarz