Zagłębie Sosnowiec, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, poinformowało o pozyskaniu Kacpra Łopaty.

Osiemnastoletni stoper jest zawodnikiem Brighton & Hove Albion F.C, jednak ostatnio był wypożyczony do Whitehawk FC.
W Zagłębiu pojawił się na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu.
- Zagłębie to dla mnie idealne miejsce do rozwoju kariery. Będę grał z doświadczonymi zawodnikami pod okiem doświadczonego trenera, który we mnie wierzy. To też była bardzo ważna kwestia przy podjęciu decyzji - powiedział Łopata w rozmowie z klubowymi mediami.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
5 - Jewgienij Szykawka
4 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Adrian Gryszkiewicz, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Bartosz Snopczyński
2 - Patryk Gogół, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
4 - Bartosz Chęciński
3 - Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
2 - Bartosz Boruń, Igor Dziedzic, Adrian Gryszkiewicz, Patryk Mucha, Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
9 - Michał Barć
8 - Kacper Wołowiec
2 - Milan Bazler, Bartosz Paszczela,
1 - Szymon Krawiec, Jan Marcinkowski, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak, Aleksander Steczek
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski
Dobry ruch. Oby sie sprawdzil, oby zostal u nas.
Pierwsze efekty brexitu. Polacy zaczynają wracać do ojczyzny. Dobrze się składa bo my szukamy zawodników za granicą bo u nas ciągle nie ma uzdolnionej młodzieży. To po niego pojechali na Wyspy trener Dudek z Dyrektorkiem.
Zaloguj się aby dodać własny komentarz