Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Przekaż 1% swojego podatku (pk), 2020-01-14, 18:54

Zbliża się okres rozliczeń podatkowych za 2019 rok. W związku z dramatem jaki spotkał jednego z kibiców Zagłębia apelujemy o przekazanie 1% podatku na leczenie małej dziewczynki.
Przekaż 1% swojego podatku

Poniżej opis całej sytuacji:

W sierpniu 2019 r. przyjechaliśmy do szpitala z podejrzeniem zapalenia zatok i wtedy usłyszeliśmy diagnozę guz mózgu. Następnego dnia Marianna miała ratującą życie operację usunięcia części guza. Dwa tygodnie później w trakcie drugiej operacji udało usunąć się guza prawie całkowicie. Niestety po następnych 3 tygodniach guz odrośł do pierwotnych rozmiarów. Diagnoza histopatologiczna to przytłaczający wyrok- AT/RT nowotwór złośliwy IV najwyższego stopnia. Dzisiaj Mania jest po kilku cyklach chemioterapii i dwóch tygodniach intensywnej radioterapii. Czekamy na kolejny rezonans i decyzję czy i gdzie ponownie trzeba będzie operować, żeby uratować naszą dzielną córeczkę. Prosimy o wsparcie i przekazanie 1% na bieżące leczenie choć niewykluczone jest, że w wypadku operacji poza granicami Polski, będziemy zmuszeni do organizacji zbiórki celowej.

Każdy z nas może w swoim rozliczeniu przekazać 1% swojego podatku wypełniając odpowiednie pola w deklaracji. Numer KRS oraz cel szczegółowy zbiórki znajduje się na grafice. Zachęcamy do wsparcia akcji.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
11 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Dawid Ryndak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-06-07, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2020-06-13, 17:40GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-17, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2020-06-20, 17:40GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-28Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony