Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Zagłębie przetestuje bramkarza MKS-u Piaseczno Paulina Skóra, 2019-11-13, 20:32

MKS Piaseczno, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, poinformowało, że Jakub Trojanowski został zaproszony na testy do Zagłębia Sosnowiec.
Zagłębie przetestuje bramkarza MKS-u Piaseczno

Osiemnastoletni bramkarz trafił do Piaseczna przed sezonem 2019/2020 z Ursusa Warszawa, w którym zagrał pięć spotkań na poziomie III ligi. W barwach MKS-u zadebiutował już w pierwszej kolejce bieżących rozgrywek przeciwko Wildze Garwolin. Dotychczas dla biało-niebieskich rozegrał dziewięć spotkań ligowych. W trzech z nich zachował czyste konto.

Testy Jakuba Trojanowskiego w Zagłębiu Sosnowiec odbędą się w dniach 1-4 grudnia 2019.

 

 źródło: https://www.mks-piaseczno.pl/


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (7)
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 14.11.2019 r, o godz. 16:27
    Zagłębie w ciągu 5 -6 lat zakontraktowało kilku młodych bramkarzy bez żadnych efektów słuch po nich zaginął rozpłyneli się we mgle tak samo jak pieniądze na nich wydane

  • pol13 pol13 napisał(a) 14.11.2019 r, o godz. 12:51

    Nie znam nazwisk ale wiem jedno.... Jak nie wykonam należycie swoich obowiązków, jak nie ma efektów mojej pracy to mnie wypierd.... Z roboty i tyle.... A tu sielanka.... Boruce nie Boruce.... I co z tego jest???? Po raz kolejny zero konsekwencji i wyciagania wniosków podobnie jak przy wywalaniu i zatrudnianiu co rundę po 15 chłopa!!!!!! Zero organizacyjne i marketingowe! Udostępnili bilety w sklepikach stacjonarnych hahahah Pustych trybun życzę!!!!
  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 14.11.2019 r, o godz. 09:16
    Bo zapotrzebowanie na bramkarzy jest jak 3:22. Każdy młody chłopak chce być Lewandowskim, Milikiem czy Piątkiem i strzelać bramki.
    Bramkę można strzelić a niekoniecznie wygrać, gdy się strzeli jeszcze dwie. Bramkarz jak puści gola to już razej ma przerypane. Jak napastnik nie strzeli to \"nic się nie stało\". Jak bramkarz zawali to tragedia bo nie ma \"zero z tyłu\"

  • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 14.11.2019 r, o godz. 08:26
    No to podajcie chociaż jedno nazwisko z Akademii Zagłębia żeby go przetestować. Bo jak dotychczas nasi młodzi zawodnicy lądują w innych klubach ale nawet na A-klasowych boiskach kariery nie robią.
  • pol13 pol13 napisał(a) 13.11.2019 r, o godz. 22:02
    Skandal i chyba jakieś żarty!!!! Za co ten wojciechowski bierze kasę i reszta trenerów?!!!!! 18 lat..... My nadal nie mamy takiego rocznika gotowego?!!!!! To są właśnie te działania dzięki którym skutecznie odstraszacie ludzi od klubu.... Dziady jedne!!!!!! Nadal pustych trybun życzę!!!!!

  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 13.11.2019 r, o godz. 21:48
    Czy Zarząd klubu nie działa na jego szkodę w ten sposób że przyczynia się do promocji i szkolenia wychowanków innych klubów na obiektach Zagłębia Sosnowiec za pieniądze sosnowieckich podatników?
    Gdzie jest nasza młodzież? Czy my w ten sposób nie dokładamy się do rozwoju biznesu Legii Warszawa i promocji ich wychowanków za nasze pieniądze?
    Proponuję aby artykuły o takiej tematyce jak ten nie pojawiały się na tej stronie żeby nie w....ć kibiców.

  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 13.11.2019 r, o godz. 21:38
    Czy my nie mamy swoich wychowanków w wieku 18 lat na pozycję bramkarza?
    Panie Wojciechowski czy jest Pan Koordynatorem Akademii Legii Warszawa czy Zagłębia Sosnowiec bo się już pogubilismy.