Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Sandecją Paulina Skóra, 2019-10-05, 21:53

Na konferencji prasowej po meczu Zagłębia Sosnowiec z Sandecją Nowy Sącz pojawili się Dariusz Dudek oraz Tomasz Kafarski.
Konferencja prasowa po meczu z Sandecją

Dariusz Dudek:

- Chciałbym pogratulować zwycięstwa moim piłkarzom, wykonali wszystkie założenia taktyczne. Jestem zadowolony z gry, ale jest kilka elementów, nad którymi będziemy musieli popracować. Dzisiejszy mecz był trudny, Sandecja to nie jest komfortowy rywal. Najważniejsze jest zwycięstwo, ale mam pretensję o tę straconą bramkę. Cieszę się, że mamy trochę wolnego dzięki przesunięciu meczu z Chrobrym, będziemy mogli w spokoju potrenować. 

- Mieliśmy swoje założenia, chcieliśmy grać w średnim pressingu. Sandecja grała piłką i wiem, że niektórym może się taka przewaga nie podobać, ale dzisiaj nastawiliśmy się na kontry, co na szczęście nam się udało.

- Szymon Pawłowski grał dzisiaj na nieco nietypowej dla siebie pozycji, ale nie jest to dla niego problemem. W przeszłości w Lechu również występował na różnych pozycjach. Także Tomasz Nawotka, który uważa, że najlepiej się czuje w ofensywie, jednak jest bardzo dobrym bocznym obrońcą. 

- Patryk Mularczyk jest w dobrej formie, dzisiaj zależało mi na tym żeby grał. Dał dobrą zmianę, po jego wejściu pojawiło się więcej jakości.

- Matko Perdijić był dzisiaj piłkarzem meczu, wybronił kilka bardzo ważnych sytuacji, zadecydował o tym, ze dzisiaj wygraliśmy. Widać u niego ogromną chęć gry, która przekłada się na dobrą dyspozycję i to jest dla mnie najważniejsze.

Tomasz Kafarski:

- Gratuluję gospodarzom zwycięstwa. Moja drużyna wykonała dobrą pracę i uważam, że wynik nie odzwierciedla sytuacji boiskowej. Szczęście było po stronie gospodarzy, a inicjatywa po stronie gości. Kluczowa mogła być decyzja o braku karnego dla mojej drużyny, nie oceniam tej sytuacji jako pewnik, ale być może powinna być tam jedenastka i mogliśmy wtedy odwrócić losy spotkania. Wracamy do domu bez punktów, ale za grę i realizację zadań moim piłkarzom należa się słowa uznania.

 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
- Fabian Piasecki
3 - Szymon Pawłowski
2 - Stanisław Biłeńkyj, Patryk Małecki
1 - Michał Góral, Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek

ASYSTY:
5 - Szymon Pawłowski
2 - Stanisław Biłeńkyj, Patryk Mularczyk
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Jakub Sinior, Quentin Seedorf, Mateusz Szwed

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Wojciech Słomka
3 - Piotr Polczak, Jakub Sinior
2 - Patryk Małecki, Tomasz Nawotka, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Dawid Ryndak, Jakub Sinior
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Płamen Kraczunow, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Quentin Seedorf


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2019-10-19, 17:45Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-23, 18:00Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-26, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 2019-11-03, 17:00Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 2019-11-09, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony