Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mecz w Głogowie przełożony JP, 2019-10-03, 17:47

Zaplanowany na 12 października mecz 13. kolejki Fortuna I ligi pomiędzy Chrobrym Głogów a Zagłębiem Sosnowiec został przełożony na środę 23 października.
Mecz w Głogowie przełożony

Powodem przełożenia meczu z drużyną z Głogowa jest powołanie zawodnika Chrobrego Adriana Benedyczaka do  reprezentacji U-21 prowadzonej przez Jacka Magierę.

Po sobotnim meczu z Sandecją Nowy Sącz sosnowiczanie będą mieli więc dwa tygodnie przerwy, a potem w ciągu ośmiu dni rozegrają trzy spotkania - 19 października z Wartą Poznań, 23 października z Chrobrym Głogów i 26 października u siebie z Chojniczanką Chojnice.

Nie została jeszcze ustalona godzina rozpoczęcia meczu.

Przed dwoma laty jesienny mecz Zagłębia z Chrobrym także był przełożony ze względu na powołania do reprezentacji. Wtedy dotyczyło to jednak piłkarzy Zagłębia. Do kadry U-21 powołani zostali Sebastian Milewski i Patryk Mularczyk.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
- Fabian Piasecki
3 - Szymon Pawłowski
2 - Stanisław Biłeńkyj, Patryk Małecki
1 - Michał Góral, Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek

ASYSTY:
5 - Szymon Pawłowski
2 - Stanisław Biłeńkyj, Patryk Mularczyk
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Jakub Sinior, Quentin Seedorf, Mateusz Szwed

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Wojciech Słomka
3 - Piotr Polczak, Jakub Sinior
2 - Patryk Małecki, Tomasz Nawotka, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Dawid Ryndak, Jakub Sinior
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Płamen Kraczunow, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Quentin Seedorf


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2019-10-19, 17:45Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-23, 18:00Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-26, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 2019-11-03, 17:00Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 2019-11-09, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony