Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mecz z ŁKS-em w Polsacie Sport JP, 2019-08-23, 17:16

Mecz I rundy Pucharu Polski pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Łódzkim Klubem Sportowym odbędzie się w czwartek 26 września o 20:30 i będzie transmitowany przez Polsat Sport.
Mecz z ŁKS-em w Polsacie Sport

Telewizja Polsat Sport, posiadająca prawa do meczów Pucharu Polski, zdecydowała z których meczów I rundy zostaną przeprowadzone transmisje. Jednym z sześciu stadionów, na który między 24 a 26 września zawitają kamery Polsatu, będzie Stadion Ludowy.

W związku z wyznaczeniem meczu Pucharu Polski na czwartek 26 września, zmianie ulegnie termin meczu 11. kolejki Fortuna I ligi pomiędzy Odrą Opole a Zagłębiem Sosnowiec. Spotkanie, które miało zostać rozegrane w sobotę 28 września o 19:45 zostanie najprawdopodobniej przełożone o jeden dzień i odbędzie się w niedzielę 29 września.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
5 -
Jewgienij Szykawka
4 -
Kacper Skóra
2 - 
Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - 
Emmanuel Agbor, Adrian Gryszkiewicz, Deniss Rakels, Dawid Szot

ASYSTY:
3 -
Bartosz Snopczyński
2 - 
Patryk Gogół, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka

CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta

ŻÓŁTE KARTKI:
4 - 
Bartosz Chęciński 
3 - Dawid SzotJewgienij Szykawka
2 - Bartosz Boruń, Igor Dziedzic, Adrian Gryszkiewicz, Patryk MuchaKacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Bartłomiej Wasiluk

REZERWY:

BRAMKI (V LIGA):
- Michał Barć
- Kacper Wołowiec
2 - Milan Bazler, Bartosz Paszczela,
1 - Szymon Krawiec, Jan Marcinkowski, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak, Aleksander Steczek

BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
- Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

Rozkład jazdy kibica 2025-10-19, 19:30Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 2025-10-22, 20:00Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2025-10-25, 13:15Hutnik Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2025-10-31, 20:30Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 2025-11-09, 19:30KKS 1925 Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2025 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony