Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Matko Perdijić po meczu z Puszczą Paulina Skóra, 2019-08-21, 21:30

Zagłębie Sosnowiec odniosło ważne zwycięstwo nad Puszczą Niepołomice, a jednym z bohaterów spotkania był Matko Perdijić, który popisał się kilkoma fenomenalnymi interwencjami oraz zachował czyste konto.
Matko Perdijić po meczu z Puszczą

Matko Perdijić:

- Oczywiście, miałem kilka dobrych interwencji, ale najważniejsze są trzy punkty. Niepołomice to dla nas zawsze bardzo trudny teren. Brawa dla moich obrońców, że wytrzymali do końca bez straty bramki. Wiem, że zostałem wybrany najlepszym zawodnikiem poprzedniej kolejki, ale nawet o tym nie myślę. Dopóki będziemy wygrywać to będę szczęśliwy. Idziemy dalej, mamy na koncie dwa zwycięstwa, teraz będziemy walczyć o trzecie.

 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2021-08-08, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź 2021-08-15, 15:00Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec 2021-08-19, 18:00Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2021-08-22, 12:40GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2021-08-28Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony