Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Zagłębie rozpoczyna przygotowania Paulina Skóra, 2019-06-10, 15:24

Zagłębie Sosnowiec rozpoczyna dzisiaj przygotowania do sezonu 2019/2020. W ciągu najbliższych kilku dni na obiektach przy ulicy Kresowej pojawi się ponad dwudziestu zawodników, którzy będą sprawdzani pod kątem przydatności do pierwszej drużyny przez Radosława Mroczkowskiego.
Zagłębie rozpoczyna przygotowania

Wśród nich znajdzie się siedmiu zawodników, którzy w minionym sezonie występowali głównie w rezerwach Zagłębia oraz ci, którzy wracają do drużyny po okresie spędzonym na wypożyczeniu do innych klubów. A są to między innymi: Patryk Mularczyk, Konrad Budek czy Michał Kieca. 

Na testach pojawią się także oczywiście także nowi piłkarze, którzy, zdaniem sztabu szkoleniowego, mogliby znacząco wzmocnić Zagłębie. W najbliższych dniach poznamy także nazwisko trenera, który odpowiedzialny będzie za przygotowanie bramkarzy. 

- Chodzi nam o zwiększenie rywalizacji. Zawodnicy, którzy mają ważne kontrakty z klubem dostali specjalny grafik na czas urlopu to już jest standard w ligowej piłce. Pod koniec tygodnia ta grupa zawodników przejdzie testy motoryczne. A od poniedziałku, 17 czerwca, rozpoczną normalne przygotowania - powiedział Radosław Mroczkowski - Jednak chciałbym podkreślić, że nie ma jeszcze  ostatecznych decyzji, co do tego kto zostanie w Zagłębiu. Kilku zawodników może odejść, a i wielu na pewno do nas dołączy. Będziemy testować graczy z różnych poziomów rozgrywkowych, zarówno z Polski jak i zagranicy. Pierwszy etap przygotowań zakończymy sparingiem, jeżeli znajdziemy rywala. Sezon jest zakończony, wiele drużyn zacznie przygotowania później niż my, więc moze być z tym problem. Jeżeli tak się stanie, to odbędzie sie tak zwana gra wewnętrzna.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 13.06.2019 r, o godz. 21:09
    Idzie młodość i wreszcie normalność.
    Nie podpalajmy się, tylko cierpliwie budujmy drużynę opartą na wychowankach. Za 3 lata jak powstanie stadion i młodzież nabierze ogrania to wzmocnimy się góra czterema doświadczonymi graczami i wrócimy do Ekstraklasy.
    Inwestujcie w młodzież i fachowców do jej wyszkolenia a zobaczycie jakie będą za 4 lata efekty i profity.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
11 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Dawid Ryndak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-06-07, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2020-06-13, 17:40GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-17, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2020-06-20, 17:40GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-28Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony