Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wyniki sondy na najlepszy i najgorszy mecz Zagłębia JP, 2019-06-02, 19:52

Wygrany 4:3 mecz z Wisłą Kraków był najlepszym spotkaniem Zagłębia w sezonie 2018/2019. Z kolei porażka 0:4 w Zabrzu okazała się najgorszym występem sosnowiczan w minionym sezonie - takie są wyniki naszej sondy.
Wyniki sondy na najlepszy i najgorszy mecz Zagłębia

Pełen emocji i bramek mecz z Wisłą Kraków rozegrany w 28. kolejce Lotto Ekstraklasy okazał się bezkonkurencyjny jeśli chodzi o wybór najlepszego spotkania Zagłębia w zakończonym sezonie. Głosowało na niego aż 65 % biorący udział w sondzie. Daleko z tyłu, z 17 % głosów, było spotkanie z Koroną Kielce zakończone wynikiem 4:1. 8 % głosowało na mecz z Pogonią Szczecin (3:0), a pozostałe 10 % głosów otrzymały mecze z Arką Gdynia (3:2), Wisłą Kraków (2:2) i dwa spotkania z Miedzią Legnica (2:0 i 3:1).

O wiele bardziej zacięta walka była w głosowaniu na najgorszy mecz Zagłębia w sezonie 2018/2019. Ostatecznie głosujący w naszej sondzie za najgorsze spotkanie sosnowiczan uznali starcie 33. kolejki w Zabrzu zakończone porażką 0:4. Na ten mecz oddano 46 % głosów. Zaledwie jeden punkt procentowy mniej, czyli 45 % głosów, dostał grudniowy mecz z Lechem Poznań. Trzecie miejsce z 5 % głosów zajęła porażka 1:3 z Wisłą Płock na koniec sezonu zasadniczego. Cztery pozostałe nominowane mecze zdobyły łącznie 4 % głosów.

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w sondzie za oddane głosy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski,  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony