Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Koroną Kielce Paulina Skóra, 2019-05-14, 23:37

Na konferencji prasowej po meczu Zagłębia Sosnowiec z Koroną Kielce pojawili się Valdas Ivanauskas oraz Gino Lettieri.
Konferencja prasowa po meczu z Koroną Kielce

Valdas Ivanauskas:

- To był ostatni mecz w tym sezonie na Stadionie Ludowym. Chcieliśmy się pożegnać z kibicami w dobrym stylu, próbowaliśmy, ale niestety się nie udało. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była zła, ale złapaliśmy kontakt. W drugiej części meczu zagraliśmy lepiej, ale niestety po błędzie dostaliśmy kolejną bramkę. Z tego miejsca chcę bardzo podziękować Dawidowi Kudle, który w pierwszych 45 minutach kilkukrotnie uratował nas od straty bramki. Dzisiaj niektórzy młodzi zawodnicy zadebiutowali w Ekstraklasie. Nie było to proste, ale to ważny krok. Oni są przyszłością klubu. Gratulacje dla Korony, a my musimy dobrze przygotować się do meczu w Płocku. 

 

Gino Lettieri:

- Najlepszą informacją dzisiaj są dla nas te trzy punkty. Gra była dobra, ale do końca pierwszej połowy powinniśmy prowadzić trzy albo i cztery zero. Zagłębie strzeliło nam dwa gole, a było to konsekwencją tego, ze przestaliśmy realizować przedmeczowe zadania. Zagłębie, jako całość, jest dla mnie bardzo ważnym klubem. To tutaj, w Pucharze Polski, zacząłem swoją przygodę z Koroną Kielce.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
11 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Dawid Ryndak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-06-07, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2020-06-13, 17:40GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-17, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2020-06-20, 17:40GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-28Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony