Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wyniki sondy JP, 2019-05-12, 12:47

Największą winę za spadek Zagłębia z Lotto Ekstraklasy ponoszą dyrektorzy sportowi. Tak uważała ponad 1/3 głosujących w naszej sondzie.
Wyniki sondy

W ogłoszonej na naszej stronie ankiecie oddano 2753 głosy. Zdaniem 34 % największą odpowiedzialność za spadek Zagłębia z Lotto Ekstraklasy ponoszą dyrektorzy sportowi. W letnim oknie transferowym oraz podczas rundy jesiennej tę funkcję pełnił Robert Stanek, a w grudniu zastąpił go Robert Tomczyk.

27 % ankietowanych było zdania, że największa wina ciąży na piłkarzach. Dla 17 % głównym winowajcą spadku Zagłębia do I ligi jest prezes Marcin Jaroszewski. 9 % uważa, że wina spoczywa na właścicielu klubu. Na sędziów winę zrzucało 6 % ankietowanych. Tylko 4 % biorących udział w sondzie uważało, że najbardziej winni są trenerzy, a zaledwie 3 % obwiniało za degradację kibiców.

Dziękujemy za udział w głosowaniu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (7)
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 15.05.2019 r, o godz. 15:00
    Witam Pana ZS 1906. Dziękuję za tak obszerne wyjaśnienie . Sanogo jak wiem grał w Zagłębiu i jak przyszedł Magiera i po kilu dniach został oddany jak wy to piszecie kochanej Legii to razem z nim poszedł Sanogo z kontuzją . Może jak byśmy siedzieli razem na trybunach to sprawa by się wyjaśniła wcześniej. Nowak ,Sanogo i kilku innych to są gracze ale do pieniędzy a nie bronienia barw Zagłębia.A do 5-ta kolumna już odpowiadam . Pracowałem na dole w kopalni która kiedyś zatrudniała zawodników. Teraz jestem 25 lat na emeryturze . Pozdrawiam was panowie i miejcie tak zwane Jaja.


  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 14.05.2019 r, o godz. 18:49
    Panie Lewi(c)k(i)1950, Sanogo jest obywatelem Legii Warszawa o statusie uchodźcy, który przepłynął do Sosnowca na pontonie Brynica z Warszawy.
    A tak na poważnie to nie wiem z którego drzewa chłopie spadles i kiedy doszedles do takich wniosków po kilku latach gry Sanogo w Zagłębiu.
    Przyblize Panu sylwetkę tego zawodnika:
    Jak mu się chce to strzela a jak nie to nie strzela. Jak mu się chce to biega a jak mu się nie chce to człapie i macha łapskami.
    Nade wszystko lubi dobrze zjeść. Może grać nawet w rezerwach Zagłębia byleby mieszkać w Polsce. Nie lubi się uczyć polskiego a najchętniej to wyjechałby na zachód i został prawdziwą gwiazdą.

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 14.05.2019 r, o godz. 17:25
    Witam . Może ktoś mi jest wstanie odpowiedzieć czy Sanogo to piłkarz Zagłębia czy Legii. Bo on na tyle okazji co miał to stanowczo za mało bramek strzelił. Pozdrawiam i dziękuję .

  • pol13 pol13 napisał(a) 13.05.2019 r, o godz. 10:59
    A bilety dalej po 35zl na tą szmire....... Zero polityki zero marketingu i co najgorsze brak przyciągnięcie kibica na stadion.... Życzę jutro pustych trybun!

  • pol13 pol13 napisał(a) 13.05.2019 r, o godz. 10:57

    Zatrudniani są ci i grają ci gdzie jest \"odpowiedni\" menager piłkarza..... Prosta sprawa stąd brak logiki, pomysłu..... A z młodego chłopaka z akademii co mają?
    Szkoda gadać..... Znowu 10 pomocników będzie i może jakiś 1 marny obrońca.....
    Prawie 80 bramek to wstyd i hańba!!!!!!
    Mam nadzieję że wreszcie ktoś poniesie odpowiedzialność za taki stan bo nie liczyłbym na honor i podanie się do dymisji......
    I ciągle się upieram że pan polczak nie powinien tu grać mimo że niektórzy piszą że na 1 ligi będzie ok....
    Ja twierdzę że nie będzir ok gdyż błędy błędy i brak umiejętności a do tego niby doświadczenie a po raz kolejny osłabia drużynę głupim faulami tudzież karnymi po jego rękach!!!!! A czuje ze Szymon też nie zostanie..... I budowanie składu wokół jego osoby legnie w gruzach.....
  • 5-ta kolumna 5-ta kolumna napisał(a) 13.05.2019 r, o godz. 09:49

    Do lewik1950 , nie wiem gdzie do tej pory pracowałeś w swoim życiu ale jeżeli jak to piszesz dyrektor zatrudni lekarza pediatrę to czy będzie on leczył złamania??? Chodzi o sens doboru piłkarzy na poszczególne pozycje i ich dotychczasowy przebieg kariery. Dobór piłkarzy z tak zwanej łapanki nie stworzy drużyny . Co z tego że piłkarze chcą grać jak nie posiadają odpowiednich umiejętności na powierzone im pozycje na boisku. Mało młodej krwi widać było na boisku , brak ambicji i odwalanie \"dniówki\" w przypadku niektórych zawodników dało taki a nie inny efekt. No cóż wracamy do I ligi :-(
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 13.05.2019 r, o godz. 08:51
    Ja się nie zgadzam z takim wynikiem .Wina leży w piłkarzach .Czy dyrektor a zakładzie odpowiada za pracownika że mu się nie chce pracować a to jest praca dla piłkarzy.