Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Artur Aluszyk sędzią meczu z Koroną JP, 2019-05-11, 19:25

Głównym sędzią wtorkowego meczu 36. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Koroną Kielce będzie Artur Aluszyk ze Szczecina.
Artur Aluszyk sędzią meczu z Koroną

Dla 40-letniego Artura Aluszyka będzie to dopiero czwarty mecz w Ekstraklasie, w którym będzie pełnił obowiązki sędziego głównego. Dwa mecze prowadził w finałowej fazie sezonu 2017/2018, a spotkanie Zagłębia z Koroną jest drugim prowadzonym w tym sezonie.

Artur Aluszyk miał już okazję poprowadzić dwa mecze sosnowiczan w II lidze (w sezonie 2012/2013 wygrany 3:1 wyjazdowy mecz w Oławie z MKS-em oraz sezon później zremisowane bezbramkowo spotkanie w Kaliszu z Calisią) a także trzy spotkania w I lidze (zremisowany 1:1 mecz w Puławach z Wisłą w sezonie 2016/2017 oraz dwa przegrane 0:1 mecze w sezonie 2017/2018 - na Stadionie Ludowym z Olimpią Grudziądz i w Katowicach z GKS-em).

Asystentami Artura Aluszyka we wtorkowym meczu będą Radosław Siejka z Łodzi oraz Michał Hnatkiewicz z Wrocławia. Sędzią technicznym będzie Marek Opaliński z Legnicy, a w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał z Krakowa i Michał Obukowicz z Warszawy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie
Sonda
Kto był najlepszym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec w sezonie 2018/2019
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony